Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung galaxy a20e jó...

A samsung galaxy a20e jó telefon (egy 13 éves gyereknek)? (Több lent)

Figyelt kérdés

Szóval, a gyereknek samsug galaxy j3 (2016)-ja van egy éve (az előtt egy még gagyibb huawei volt) de màr nagyon elege lett abból hogy nulla tárhelye van és a szelfi kamerája is borzasztó, ezért az evek alatt összekapart zsebpénzéből szeretne venni egy új telefont aminek minimum 32 gb a tárhelye, az akksija jo és nem merül le 30 %-ról nullára és a szelfi kamerája mimimum 8 a hátlapi pedig minimim 12 megspixeles. Mivel az egyik jó barátjának már egy ideje galaxy a20e-je van, ezt szeretné megvenni ő is mert jó kis telefonnak tűnik és nem is drága, DE! Az apja nem szeretné ha ezt venné a gyerek, mert az egyik munkatársának ilyen volt és nagyon nem ajánlja.


1-1,5 (max 2 de inkább csak másféklel számolok mert eddig egyik telefonja sem bírta 2 évnél tovább, bár eddig csak 2 telefonja vvol mint mondtam ez a galaxy j3 2k16 és az előtt egy kb 30k ft-s huawei) évet kibír egy a20e?


Nagyon jó lenne ha legalább 1 fe inkább 1,5 évet kibírna. Tapasztalatok?



2020. szept. 11. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Anyukámnak Galaxy A21S típusú telefonja van. Üzemideje kiváló, 32GB pipa, előlapi 13 MPx-es, hátlapi 48 MPx, 8 MPx, és két 2 MPx-es kamera. Szóval szerintem ez is pipa, sőt... 5000 mAh-es akksi, nagyon jó üzemidővel, ahogy írtam is. Akár 2 napot is kihúzhat vele tapasztalatok alapján.

Nem sokkal drágább az általad említett modellnél, de mindenképpen jobb.

Ja, amúgy "nem merül le 30 %-ról nullára", ez akksi hibát jelent, tehát, ha a telefon olyat csinált, akkor az akksija avult el, esetleg hibásodott meg időközben.

2020. szept. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát hogy ha nem játszik erős játékokon szerintem meg éri. Viszont 13 évesen honnan van ennyi pénze?! Nekem a max asszem 80 lej volt, most 30 van csak.
2020. szept. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

16f

(Második válaszoló)

2020. szept. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Lehet, hogy besegít otthon, vagy ilyesmi. Kár ebbe belemenni, mert alapvetően semmi közünk hozzá.

Én 16 évesen összehoztam egy 450k-s gamer pc árát. Mi volt a titok? Nyári munka, ösztöndíj. Jövő nyárra egy 11 Pro Max a cél. Semmi sem lehetetlen, csak akarni kell.

2020. szept. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)) 1. válaszolónak: Sajnos ezt csinálta mind2 telefon, az egyikkel az is megesett hogy 24 százalékon volt, felraktam tölteni, és 2 mp után kiírta hogy 100 százalék, boldogan levettem a tölttőről hogy "varázs töltő", de persze ez csak azt jelezte hogy sz ar az aksija, mert amilyen gyorsan "feltöltött" olyan gyorsan le is merült 0-ra :D


Mint mondtam, évek alatt kapartam össze annyi pénzt amennyi most van a tulajdonomban..(azért írtam hogy az 50k nem drága mert 80k van.) Kapok havonta 1500-at, esetleg egy hónapban egyszer kapok egy black jack kaparós sorsjegyet amivel szoktam nyerni 200 max 500 ft-ot xDD és igen, besegítek itthon is, nem úgy van az hogy "hopp az ölembe pottyan minden hónapban 5000 ft" :'D De igen, ebbe ne menjünk bele, csak azért írtam le hogy ne gondoljátok azt hogy el vagyok kényeztetve mert nem szeretem ha ezt hiszik rólam :(


méegegyszer köszi a válaszokat, leginkább neked 1. :) Utánanézek ennek a készüléknek :)

2020. szept. 11. 21:01
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazán nincs mit, hidd el, nem bánod meg, anyum is imádja azt a telefont. :)

És nem rossz dolog, hogyha te gyűjtöd össze magadnak a pénzt azokra, amikre vágysz, mint ahogy írtam a #4-es válaszomban is. :D

2020. szept. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is A21s-t ajánlanám jobban
2020. szept. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
SZERINTEM pont megfelelő egy 13 éves gyereknek bár lehet h kevés lesz neki a tárhely
2020. szept. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
8as nekem meg 6gb a tárhely. 16f
2020. szept. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!