Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert nem jelzi a telefonom,...

Miert nem jelzi a telefonom, ha nemfogadott hivasom van?

Figyelt kérdés
Honor10-es telefonom van, ha hiv valaki, es nem latom epp, utana nem jelzi, hogy volt nem fogadott hivasom, max akkor latom, ha belemegyek a "telefon" menupontba. Hogy tudom beallitani, hogy jelezze, ha volt hivasom? Neztem neten par dolgot, de nem valt be

2020. szept. 13. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy miert lehet, de probald ki, hogy visszaallitod a telod gyari beallitasaid, hatha ez segit.
2020. szept. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem vesznek el dolgok? Fokent pl jelszavak? Mert azt nem szeretnem
2020. szept. 13. 20:50
 3/5 anonim ***** válasza:

#2

Ha nincs szinkronizálva a gugliba, akkor de. De a jelszavaidnak fejben kellene lenniük. :D


Konkrétan ugyan nem tudom mi a baj, de holnap megkérdezheted tőlük:

[link]

2020. szept. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elvesznek, de ezt nem tudom, nekem nem androidos telom van, ott egy picit mashogy van. A biztonsag kedveert ments le mindent, amit tudsz, a jelszavakat pedig nezd meg/ valtoztasd meg. Egyebkent sem szerencses, ha csak egy keszuleken vannak elmentve a jelszavak, es amugy meg nem tudod, mert barmikor adodhat olyan helyzet, hogy elvesznek, az pedig sok kellemetlenseghez vezet.
2020. szept. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A gepemen is el van mentve minden, es csak par dolog van, ami pl telefonon megvan, gepen nincs, es inkabb kenyelmi szempontbol nem szeretnem, hogy elvesszenek, de beallitottam, hogy az ikonnal jelezzen kis szammal a hivasokrol, de olyat nem talaltam, hogy irja ki fent, vagy ha le van zarva a telefon:/
2020. szept. 14. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!