Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A 2017-es Ipad pro (12.9...

A 2017-es Ipad pro (12.9 inch) kb mennyi ideig kap még frissítéseket?

Figyelt kérdés

Digitális rajzok készítésére venném, az ipad air 3 és e között vacillálok, holnap mutatják be az új ipad air 4-et is, de nem hiszem, hogy az szóba jöhet majd, az ára miatt.

Minél hosszabb távra venném, melyik mennyi ideig fog még frissítéseket kapni? Először a 10.5-ös ipad air re gondoltam, mert annak A12-es bionic chip je van, azaz még egy jó ideig fríssíthető lesz, de a méret, promotion stb. miatt alkalmasabb lenne a 2017-es ipad pro, azt hiszem annak A10X -es van.



2020. szept. 14. 22:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

3-4 évig szerintem.

végignéztem az iPadokat a mactracket appban és a 2012-es iPad mini és a 2013-as iPad Air még támogatott. státuszban van.


nekem a 2015-ös 12,9-es Pro van és még a 13-as főverziót megkapta és tökéletesen működik vele.

sajnos az akkumulátora kuka (2015-ben vásároltam)

2020. szept. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!