Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerül az Istyle-ban...

Mennyibe kerül az Istyle-ban egy Iphone 7 akkumulátor csere?

Figyelt kérdés
Illetve kell Icloud mentést csinálni előtte? Mert nincs tárhelyem hozzá.

2020. szept. 15. 10:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Phone 7 16 900 Ft

[link]


mentést nem KELL csinálni, de ha elvesznek az adataid csak magad okolhatod

nem kell hozzá iCloud, jó az számítógépre is!

2020. szept. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%

Igen, pont annyi, mint amennyit az #1-es írt.


Gondolom beírta a google-be, és meg is lett, mivel a következő

szavakkal, pont azt dobja ki elsőre:


"istyle iphone 7 akkumulátor csere"


Most komolyan! Ennyire nehéz megkeresni embereknek bármit?


Hihetetlen!

2020. szept. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Ez az oldal arra van, hogy megkérdezzünk olyan dolgokat, amiket esetleg nem tudunk, épp ezért gyakorikérdések a neve.

Ennyi erővel akkor a kérdések jó 85%-át meglehetne találni Google-ben is, de sokszor mások válasza, tapasztalata 1000-szer hasznosabb.

Úgyhogy ebbe felesleges belekötni.

2020. szept. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen
2022. márc. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Amikor akkucserére beadtam a telefonomat, megnézték, hogy vissza van -e állítva, kérdezték: van -e mentés.

ITunes biztonsági mentést készíts, számítógépre, utána pedig jelentkezz ki iCloud-ból és állítsd vissza a telefont. Ha nem lett volna visszaállítva, szerintem tőlem nem veszik be a telefont, adatokért (szerintem) felelősséget nem vállalnak.

2022. márc. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Modelfüggő is lehet, de 20 ezer felett lesz szerintem.
2022. márc. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Milyen model függő? Leírtam, hogy iPhone 7.
2022. márc. 24. 10:38
 8/14 anonim ***** válasza:

Hívd fel őket és kérdezd meg, azért írtam hogy modellfüggő, mert az akku nagyságától függően eltérőek lehetnek az árak esetleg. Én pedig nem tudom hogy konkrétan az általad írt telefonnál mennyi.

Esetleg ha az Apple support oldalán lépésenként el tudsz jutni odáig (ha van lehetőség) hogy szerviz, akkumulátor csere és megadod a telefon típusát, megtudhatod az árat. Jobb ha felhívod az ügyfélszolgálatot vagy személyesen beviszed.

2022. márc. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%

6-8-as majom: egy 1,5 éves kérdésen veszekedsz... Ahol ráadásul a kérdező megadta a telefon pontos típusát és azt is hol szeretné javíttatni.

A iStyle oldalán meg ott van forintra pontosan a csere ára. Most is 16900 Ft.

2022. márc. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

A mai napig reagált a válaszra, amúgy meg valszeg úgy találtam meg a kérdést hogy ki volt emelve. A mai napig "nem sikerült megtudni 2 úgy tűnik.

Én csak segíteni akartam.

2022. márc. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!