Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eltűnt az óra a telefon...

Eltűnt az óra a telefon képernyőjéről. Hogy hozhatom vissza?

Figyelt kérdés

Nem rendes órára, hanem az időmutatásra gondolok pl. 14:30. Eltűnt és megjelent az hogy "no music playing".

Samsung Galaxy S20



2020. szept. 15. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kilépsz mindenből-> a főképernyőt hosszan nyomod-> rányomsz a minialkalmazásokra->kiválasztod az órát.
2020. szept. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, csak ez más :( Az kéne, hogy akkor mutassa amikor le van zárva a telefon és megnyomom a gombot. Ez az alkalmazás csak akkor mutatja, ha feloldom a telót :/
2020. szept. 15. 16:16
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs 😅
2020. szept. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Semmi. Ment a tetszik mindkét válaszodra.
2020. szept. 15. 16:31
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok.

Nincs olyan a beállításokban, Hogy óra megjelenítése?

2020. szept. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De utána nézek pontosan.
2020. szept. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennyit találtam:


A Beállítások > Zárolt képernyő és védelem > Információk és alkalmazás parancsikonok > Alkalmazás-parancsikonok felületen választhatja ki azt a két parancsikont aminek a zárolt képernyőn történő elérése fontos az Ön számára.


Forrás: [link]


Remélem segítettem😊

2020. szept. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Neked az AoD, azaz "Always-On Display" beállítás kell, legalábbis a leírtak alapján szinte biztos vagyok benne. Lehet hogy csak valamilyen energiagazdálkodási beállítás kapcsolta ki, amíg aktív, jellemzően az akkumulátor-kímélő bekapcsolásával kikapcsolódik az AoD.
2020. szept. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindent kipróbáltam, de semmi. Végül egy újraindítás oldotta meg :)
2020. szept. 16. 04:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!