Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jelzi azt a viber hogy...

Erikatoni kérdése:

Miért jelzi azt a viber hogy egy ismerősöm több mint 24 órája volt elérhető mikor az üzeneteimet megkapja? Közös ismerősöknek is ugyan ezt jelzi. Ez egyfajta beállítás lehet?

Figyelt kérdés

2020. szept. 15. 16:03
 1/7 anonim válasza:
100%
Lehet megkapja az uzeket de nem nyitja meg
2020. szept. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem csak én látom azt hogy több mint 24 órája volt viberen hanem közös ismerősök is ezt látják. Mi lehet az oka? Kikapcsolta a láthatóságot?
2020. szept. 15. 16:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen hiák néha
2020. szept. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De folyamatosan mindenkinél ezt jelezném aki ismerős nézi hogy ő tegnap 15:40 óta nem volt viberen elérhető?
2020. szept. 15. 16:34
 5/7 anonim ***** válasza:
És akkor mi van? Jujj úristen 24 órája nem volt elérhető...attól mert megkapja az üzeneteket még nem jelenti azt, hogy onlinenak kell lennie hozza, elég ha van netkapcsolata. Ha ennyire aggódsz érte és jóban vagytok, akkor csöngess be hozzá. Nem mindenki lóg állandóan a közösségi oldalakon. Jóhogy nem felróvod neki már.
2020. szept. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
1es vagyok. Ha a viber nincs nala nonstop nyitva, hiaba kapja meg az uzit, nem latod, hogy fent van. Ennyi. Attol o vigan netezhet. Neked nem mutatja, hogy online.
2020. szept. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha valki olyan ír, akire nem vagyok kíváncsi, én sem szoktam megnyitni az üzeneteket. Attól hogy kézbesítve van, nem kötelező azonnal belépni és elolvasni tudtommal.

Ráadásul többek közt kikapcsolható az online állapot kijelzése, és az is hogy mutassa, hogy láttam-e az üzenetet...

2020. szept. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!