Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinyithatós tokot, vagy...

Kinyithatós tokot, vagy üvegfóliát vegyek inkább telefonom védelmére?

Figyelt kérdés
2020. szept. 18. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
a kettő nem zárja ki egymást
2020. szept. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindkettőt.
2020. szept. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Vagy egyiket se. Te tudod. Én pl. régen raktam fóliát a telefonom képernyőjére, de amióta gorilla glass-os minden telefon, azóta nem és soha nem karcolódott meg. A leejtéstől megrepedéstől/töréstől meg nem véd a fólia. Kinyithatós tokot se használok, mert kb. dupla olyan vastag lenne tőle a telefon.

Szóval ezt te tudod. Lehet egyik se, lehet egyik, lehet mindkettő. Kinek mi jó.

2020. szept. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Badarság, hogy az üvegfólia nem véd, vagy egy szimpla szilikon tok.

Múlt hónapban láttam az ellenkezőjét.

Egy illető motorozás közben elhagyta az iPhone 11-ét. Egy karc nem volt rajta, egyedül az üvegfólia tört be. A hátlap is sértetlen maradt a toknak köszönhetően. Na azért ekkora esést kibírni így durva... :)

Szóval szerintem is mind a kettőt vegyél rá, és fullos védelmed lesz. ;)

2020. szept. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A flippes tok jól véd.
2020. szept. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Flipes kinyitható tokom van és ütéselnyelőnek állított fóliám (azért így írom, mert azért nem hiszek el mindent 100% amit reklámoznak). Borzasztó kétbalkezes vagyok, folyton leejtem, lesodrom, semmi baja a telefonnak.

Ehhez képest sima szilikontokban (szintén üvegfóliával) régebbi telefonom esett már olyan szerencsétlenül, hogy a fólia ellenére végigtört a kijelző, annyira, hogy adatmentést sem sikerült róla varázsolni ezzel foglalkozó helyen se.


Lehet szerencse vagy rossz véletlen. De engem meggyőzött a flipes tok előnyeiről. 🤷‍♀️

2020. szept. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Trevor. ***** válasza:

Tokot mindenképpen vegyél, főleg a manapság divatos üvegszendvicsekhez elengedhetetlen. Üvegfólia is nagyon hasznos.


#3 A Gorilla Glass sem véd a karcok ellen, pl. a homok elég szépen össze tudja karcolni a kijelzőt. Egyszer nézd meg tűző napon, hogy mennyi pici karc van rajta. Én sem használok üvegfóliát, de cserébe nem ámítom magam azzal, hogy úgysem karcolódik (illetve nem is zavar).

2020. szept. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7: nekem mindegy, hogy ki mibe csomagolja a telefonját, én leírtam az én véleményemet. Tengerpartra nem szoktam a telefonomat vinni, ezért nem tudom, hogy ott mennyire karcolódna, mindennapos használatnál nekem sose karcolódott.
2020. szept. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. szept. 20. 14:12
 10/10 anonim ***** válasza:
engem a flipes tok rendkívül zavar, szóval nekem csak üvegfóliám van
2020. szept. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!