Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet telefonálni Bluetooth-os...

Valakisegitsen111 kérdése:

Lehet telefonálni Bluetooth-os fülessel?

Figyelt kérdés
Pár hónapja elromlott az Iphone 7-es telefonomnak a mikrofonja, videót nem tudok felvenni hanggal, siri nem ismeri fel a hangom, telefonálásnák a hívó fél nem hall engem, s én sem őt, és zenét sem tudok hallgatni vezetékes fülessel. A kérdésem az volna, hogy ha veszek egy Bluetooth-os fülest, akkor ez a probléma megoldódna-e.

2020. szept. 18. 23:21
 1/3 Derwer válasza:
100%
Igen, annak saját mikrofonba van.
2020. szept. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

aham... videót miért nem tudsz felvenni?

két (három) mikrofon van az iPhone 7-ben. A videófelvételkor azt használja ami a kameránál van, telefonáláskor meg azt ami az alján a töltőcsatlakozó mellett van.

mindkettő egyszerre elromlott volna?

érdekes.....


"zenét sem tudok hallgatni vezetékes fülessel"

miért nem?

mikrofon hibától még működnie kellene.


a bluetoothos füles megoldás lehet! ha van benne mikrofon!

én is ilyennel telefonálok.

2020. szept. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na várjunk, ez többnek néz ki egyszerű mikrofonhibánál.

Hívásnál neked hallanod kellene a másik felet. Ha máshol sem hallasz semmi hangot, akkor a hangszóró (is) elromlott.

És zenét is kellene tudnod hallgatni. Itt valami más baj van.

(Nem szeretnék hülyeséget mondani, de a telefonodban még van "hangkártya", ha jól tudom. Érdemes lenne megnézetni.)

2020. szept. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!