Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri iPhone-t venni, vagy...

Megéri iPhone-t venni, vagy maradjak az androidnál? Iphone Xs vagy Galaxy S20?

Figyelt kérdés
Eléggé kezdő vagyok okostelefonok térén, ezért kérném segítségeteket. Jelenleg egy alsó kategóriás Samsungot használok, ami nagyon lassú, így szeretném lecserélni egy jobb telefonra. Munkám miatt lenne szükségem egy jobb telefonra, mivel egyre több mindent kell okostelefonon intéznem. Úgy alakult, hogy megengedhetek magamnak egy drágább telefont idén, a Samsung galaxy S20-at és az iPhone Xs-t néztem ki. Szerintetek maradjak az androidnál, amit már ismerek, vagy érdemes lenne az Iphone-t megvenni? Akik iPhone-t használnak, elégedettek vele?Kb 3 évre tervezem megvenni, fontos lenne a gyorsaság, könnyen kezelhetőség, a jó kamera, illetve az erős akkumulátor.

2020. szept. 19. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően androidos vagyok, de ha 3 évre szeretnéd akkor ink. Az iphone lesz a nyerő. A külseje szerintem sokkal inkább visszaadja azt a professzionális érzést, mint az új Samu széria. Szerintem az Apple szoftvere is milliószor jobb, mint a Samsungé és gyorsabb is. Ha esetleg androidot szeretnél, akkor a csúcskategóriában a Mi 10 5g-t ajánlanám, kívűl-belül flagship, gyönyörűszép, a szoftver pedig sztem sok jó dolgot átvett az IOS-től
2020. szept. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát 2-3 évig az androidos telefon is bírja, de ha nem akarsz takarító programokkal szenvedni, gyári beállításokat nyomogatni, akkor az iphone-t válaszd :)
2020. szept. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

2009 óta csak iPhoneonom van, droidom sosem volt, úgyhogy nincs összehasonlításai alapom.

Egy iPhoneonnal volt gondolm, az 5-ös akkumulátora gyári hibás volt. Azon kívül soha semmi gondom nem volt. én csak ajánlani tudom!

annyit megjegyeznék, hogy ha a berögzött droidos logikával áll neki iPhone-t használni akkor nehéz lesz. Nyitott elmével, más logikával kezdd el használni!

2020. szept. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kristian1111 válasza:
76%
Szerintem az S20-as.... Volt iPhone-om és az ios nekem nem passzolt....
2020. szept. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nehéz kérdés.

Van aki simán vált and-ról ios-ra, van akinek egyáltalán nem megy. Neked kell tudnod, mennyire vagy rugalmas ilyen téren.

Árkategóriában szinte ugyanaz a kettő, tehát az nem döntő szempont.

2020. szept. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tavasszal volt nálam is telefoncsere. Pont ugyanez a két delikvens volt az opció. Azaz annyi volt a különbség, hogy iPhone XS vagy Galaxy S20 Ultra.

Nos, mivel még Galaxy S8-am volt akkor, és azzal csúnyán ráfaragtam (1 év után már nem kapott frissítést, és különben is teljesen használhatatlanná vált, normál használat mellett), így mondom nekem nem kell mégegy ilyen rizikós szutyok.

Tehát megvettem az iPhone XS-t. Tökéletesen megvagyok vele elégedve. Kifejezetten könnyű volt átállni az iOS-re, ami hozzáteszem sokkal jobb rendszer. Az akksi nem a legnagyobb, de nem tragédia.

Szerintem nem bánod meg Te sem, ha az XS-t választod. Sőt... Ki tudja, lehet tényleg sok kellemetlenséget úszol meg szintúgy te is.

2020. szept. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon hasznosak voltak! Végül az iphone mellett tettem le a voksom, remélem jó döntés volt.
2020. szept. 20. 09:47
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7 lehető legjobb ;)
2020. szept. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem egy kategória

van 2 év különbség

2020. szept. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!