Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek van Apple Watcha, tőle...

Akinek van Apple Watcha, tőle szeretnm megkérdezni, hogy mire használja? Nem bánta meg végül, hogy kiadott rá ennyi pénzt?

Figyelt kérdés
2020. szept. 19. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

tényleg kicsit drága, de amúgy nagyon jó cucc!

például ha hívnak akkor sokkal egyszerűbb ott fogadni (fülessel) vagy csak kinyomni ha látom hogy olyan amit nem akarok fogadni.

üzenetek, naptárak stb mind egy mozdulatra vannak, nem kell kivenni a zsebből a telefont - főleg például kerékpáron nagyon jó ez!

az aktivitásmérés is nagyon tetszik és méréseim alapján meglepően pontos!

2020. szept. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál!

Nekem pl. rendszeres problémám, hogy (mivel nem fér el a zsebemben a telefonom) késön veszek észre hívásokat, így ez tényleg nagyon jó lehet.

Őszintén szólva már jó ideje szemezek vele (évek óta), csak mindig elriasztott az ára. De most, hogy kijött az SE, megint elgondolkodtam.

2020. szept. 19. 11:30
 3/3 anonim ***** válasza:

160 ezer forint nem csodálom hogy elriasztott

nekem is tetszik

de mivel hogy csak arra használnám hogy nézzem rajta az időt

ezért inkább egy klasszikus órát vettem mert egy olyanra mindig is vágytam

2020. szept. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!