Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg telefonokat miért nem...

Lg telefonokat miért nem tesztelik? Lgk51s Lgk41s...

Figyelt kérdés
2020. szept. 19. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Kik nem tesztelik? :D
2020. szept. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mobilaréna és a többi telefon bzi akiknek tele a youtube a videóival....
2020. szept. 19. 22:54
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert ingyenélő p#rasztok, akik a "sültgalambot várják a szájukba" ! Pár hete néztem a Tech2.hu egyik tesztvideóját, aminek a végén Laci felolvasta az egyik nézői kérdést, hogy [már nem emlékszem melyik] telefont miért nem tesztelik? Erre azt válaszolta, hogy mert (még) nem kaptak olyan típust! nem KAPTAK - érted?, kulcsszó, fel is háborodtam ezen a válaszon, és gondoltam is magamban: "miért mindig várják, miért nem vesznek akkor?" Az én telefonom nekem sem ingyen hullott az ölembe, megvettem, és szerintem amennyi pénzük (bevételük) nekik lehet, ahhoz képest a legtöbb telefon szinte filléres dolog! Sokkal több tesztvideóik lehetnének már, ha ilyen formában ők maguk is tennének érte!
2020. szept. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

"miért nem vesznek akkor?"

te jóképességű te el vagy tévedve!

azt ne várd el hogy gyakorilatilag naponta vegyen telefont...

azokat amiket tesztelnek nem kapják ám meg örökbe!

azt szépen visszaadják a gyártónak, vagy továbbadják más tesztelőknek. vagy megy vissza a boltba ahonnan kapták és utána te is meg tudod ott nyomkodni, mert kiállított telefon lesz.

ha 1 hétig tud használni egy telefont már jó. van hogy csak 2 napra kapja meg.

2020. szept. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miért kell egyszerre egymás torkának esni? Amúgy az megoldás lenne, h megrendelik, tesztelik majd visszaviszik...
2020. szept. 20. 07:47
 6/9 anonim ***** válasza:

és mégis honnan lenne 100-200-300-400 ezer forintja telefonra?

mondjuk heti 2x-3x????

2020. szept. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jaa, hogy ők is olyan csórók mint én? Pedig itt mindenkinek van pár száz ezer forintja telefonra.... Amúgy ez forgó pénz lenne!
2020. szept. 20. 10:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert fizetett promóció
2020. szept. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jajjj Anyám... :D
2020. szept. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!