Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefonban van okos...

Melyik telefonban van okos vezérlő funkció?

Figyelt kérdés
Jelenleg huawei mate 20 telefonom van, és van benne okos vezérlő funkció azon belül a tv - távirányítót szoktam használni. A telefon mindig kéznél van és ezzel szoktam az otthoni tv-ket használni. Nos, azt szeretném kérdezni, hogy ehhez hasonló kategóriájú (ár) telefont vennék, mely telefonokban van még ilyen funkció? Az sem baj, ha olcsóbb vagy drágább készülék.

2020. szept. 19. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
hát amelyikben van bluetooth és van rá a tv-dhez app az tudja. a legtöbb tv már bluetoothos távirányítós.
2020. szept. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%

Az "Okos Vezérlő" az infrát használja.


Ugyanilyen módszerrel az infraporttal rendelkező okostelefonok bármelyiky tud hasonlót.

2020. szept. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Az "Okos Vezérlő" az infrát használja."

Vagy nem.

2020. szept. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 Akkor helyesbítek


A Huawei telefonomon gyárilag szereplő "Okos vezérlő" nevű alkalmazás az infraportot használja (most direkt meg is néztem)

2020. szept. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, tudnátok írni ilyen mobilokat, ami gyárilag tartalmazza, mert nem tudom, hogyan kell rákeresni.
2020. szept. 20. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!