Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normális hogy a vadonatúj...

Normális hogy a vadonatúj samsung galaxy a20e telefonomon a 32gb tárhelyből csak 20,5 gb szabad úgy hogy semmit de semmit nem töltöttem le rá?

Figyelt kérdés
2020. szept. 22. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

igen

a gyári szemét sok-sok helyet elfoglal

2020. szept. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Nem lehet hogy nem is új, és a kukában vannak a törölt dolgok. Csak kérdezem, ha te bontottad ki és boltban vetted akkor bocsi. Úgy viszont nem normális.
2020. szept. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Az Android, a rendszerfájlok is foglalnak helyet. Kb úgy hangzott a kérdésed, mintha egy laptopnál kérdezted volna, hogy ha 120 GB az SSD, és miért csak 99-et látsz, pedig "csak" a Win10 és az Office van rajta.
2020. szept. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

én bontottam ki, webáruházból rendeltem.


első: Azt gondoltam, de azt hittem hogy 5-6 gb-t max, nem 11-et...

amúgy koszi a válaszokat, mindenkit felpontozok, vagy hogy hívják :'D

2020. szept. 22. 20:02
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
olvasgass fórumokat hogy mit érdemes, lehet, kell letörölni és így felszabadíthatsz csomó helyet
2020. szept. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezért vetem tiszta androidos telefont amin nincs semmi felesleges szemét.xiaominak is van volt ilyen telefonja de ilyen telefonok a pixel telefonok,Motorola telefonok és nokiák.
2020. szept. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Normaalis, a tobbi rendszer es rendszeralkalmazasok
2020. szept. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kb. 4-5 éve még átlagosan valóban 5-6 gigát foglalt gyárilag a komplett szoftver (Android + gyári alkalmazások), de anapság már fejlettebbek, és több app van, így sajnos már nem csoda a négyszeres méretű foglaltság! Nekem például Galaxy A70 van, ezen a 128 gigából gyárilag 107 szabad, 21-et foglal a szoftver! Mobilarénás adatlap szerint az A20e tárhelyéből gyárilag 22,5 GB szabad, tehát 2 GB ahhoz képest csak minimálisan kisebb csalás vagy pontatlanság, ha már a használatba vételtől kezdve ennyi szabad csak!
2020. szept. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!