Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen alkalmazások vannak,...

Milyen alkalmazások vannak, amik valóban fizetnek videónézés/kattintások után?

Figyelt kérdés

Tele van szeméttel a Google Play, amik valószínű, hogy lefizetés árán kaptak túl sok 5*-os értékelést, ezért elveszik köztük az, ami valóban ki is fizet bizonyos tevékenységek után (igen, van ilyen, még ha sokat is kell szopni néhány forintért).

Ha tudtok ilyenről, ami nem kérdőívezés, akkor ne tartsátok magatokban! :D



2020. szept. 23. 07:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem nem nagyon van olyan, ami videók, vagy reklámok megtekintéséért pár forintnál többet fizetne.

2020. szept. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Clipclaps
2020. szept. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Baj, hogy lefizetik az értékelőket?

És te mit csinálsz? Lefizetnek Téged, mint megtekintő!. Az miért jobb?


Egyébként egyedül, egy eszközzel alig lehet ilyesmivel keresni.

2020. szept. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#2: köszönöm, ezt ismerem, bár még nem kértem kifizetést.

A többi választ is köszönöm, bár nem azt akartam tudni, hogy pár forintnál többet lehet-e keresni vele (#2), vagy hogy egy eszközzel érdemes-e nekiállni (#3), hanem hogy konkrétan MIK ezek az alkalmazások :D

Egyébként #3: igen, baj, hogy lefizetik az értékelőket, mert az fogyasztóvédelmi csalásnak minősül, és etikátlan is olyan szempontból, hogy nem csak azt hitetik el veled, hogy azzal az alkalmazással lehet pénzt keresni, de azt is, hogy nem feltétlen kell hinni a negatív kommenteknek, mert sokkal több pozitív van.

De menjünk neki onnan, hogy az értékelők nagy része valószínű olyan személy, akik egy másik oldalon kapnak pénzt/pontokat azért, hogy ilyen szar alkalmazásokat 5*-ra értékeljenek. Vagyis nem az fizeti le őket, aki készítette az alkalmazást, ugyanis az senkinek nem ad egy fillért sem. Ezáltal a kérdés, hogy én mit csinálok? Pont erről beszéltem: nem fizetnek le, mint megtekintő, mert csalás által elhitetik, hogy az az alkalmazás rohadt jó, és kereshetek vele, de valójában 1) olyan algoritmus működik benne, ami által sosem fogom elérni a meghatározott limitet 2) ha egy másik módon mégis elérném hosszú hónapok után, addigra vagy megszűnik a játék, vagy (és ezt úgy mondom, hogy kipróbáltam!) beváltom a pontokat, küldenek egy SMS-t, amiben van egy kód, azt be kell írni egy mezőbe, és szerverhibára hivatkozva nem fog történni semmi. A kapcsolatot felvenni velük lehetetlenség, mert bár van egy eldugott e-mail címük az adatkezelési tájékoztatóban, válaszolni nem fognak rá.

Meg amúgy sem értem, mi az, hogy engem lefizetnek? A felhasználót nem lefizetik, hanem kifizetik a 'munkájáért' (vagy legalábbis kifizetnék, ha úgy történne, ahogy reklámozzák). Neked abban a pillanatban az a munkád, hogy pénzt termelj nekik a játék letöltésével, használatával, a reklámok megtekintésével, aminek jogos keretek közt megkapnád a jutalékát.

Nem mindegy, hogy valaki azért kap pénzt, hogy fals módon értékeljen egy alkalmazást, vagy azért, hogy reklámokat nézegessen.

2020. szept. 24. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!