Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hallottam egy alkalmazásról...

Hallottam egy alkalmazásról (appnana) ami allítólag fizet egy bizonyos nana után egy bizonyos összeget. Valóban megkapom-e vagy sem?

Figyelt kérdés
2016. jan. 30. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
wtf
2016. jan. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Norbi658441 ***** válasza:
Én is most próbálom,de viszont nem veszthetsz rajta semmit,én majd 20eurót szeretnék feltölteni Steam-re,és elég csak a Steam nevemet beírni,szóval szerintem működik.
2016. jan. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
csak telebsssza vírussal
2016. jan. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
így van...hogy lehet kijátszani az iOS rendszert is? hát persze, hogy úgy, hogy az appnana tanusítványát el kell fogadnod. így viszont megengeded, hogy azzal a tanusítvánnyal bármi települjön a telefonodra...:D
2016. febr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kipróbáltam, hogy ne mondjak hülyeséget ilyen kérdéseknél. 2 appnál már jelzett a telefon hogy veszélyesnek találta a Google és ajánlott eltávolítani.

Fogalmad sincs miket töltetnek le veled, és az mi szemetet hoz még a telefonodra. Volt ami random reklámokat dobott fel értesítésként, anélkül hogy külön futott volna bármi. A sok hülye pedig meg sem nézi mire ad engedélyt nekik, csak végre kapják meg azt a pár pontot amivel a kifizetési célhoz 0,01%-kal közelebb kerülnek.

2016. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5ös, ez alapjában véve azért sok esetben egy nagy semmi...szerinted azok, akik "leleményesen" letöltik ismeretlen forrásokból a fizetős alkalmazásokat ingyen, azok nem kapnak amúgy is mindenféle szart a telefonjukra?
2016. febr. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Haverom 5 hónap alatt 70 ezer kis plussz penzt keresett ezzel, és tönkrement a telefonja a vírusok miatt :D -40 ezer.
2016. febr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

kíváncsi lennék, azt hogy csinálta :D

maximum reklámokat kapnál rá...mást nem.


de amúgy rohadtul nem működik...még 2 óra van a 48 órából, nekem meglett e 45ezer pont, így csütörtökön kértem 2 dollárt paypalra...:D semmi hír azóta xd

2016. febr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
idő közben megkaptam ma hajnalban...
2016. febr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Kérlek segítsetek, hogy nekem is meglegyen az 5 ember!

g14114100

Köszönöm!

2016. febr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!