Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi ez az ikon a teló aksijánál...

Mi ez az ikon a teló aksijánál? Töltőre teszem, és nem tölt. Elromlott az aksi? Többi lent

Figyelt kérdés
[link]

2020. szept. 24. 10:58
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Rendszerüzenet meg ez:


[link]


Rámegyek a csak egyszerre, és semmi. Marad. A "mindug"re meg rá se enged menni.

2020. szept. 24. 11:00
 2/22 anonim válasza:
22%
Szerintem vidd el szervízbe, cseréltess aksit😃
2020. szept. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%

Mi történik, ha rányomsz, hogy töltse fel, majd pedig hogy egyszer?


Szerintem arról lehet szó, hogy nem mindenki akarja tölteni az akkut, csak azért, mert mondjuk adatokat akar másolni a gépére. Szóval így le tudnád tiltani a töltést. Ha te minden ilyen esetben tölteni akarod, akkor arra nyomjál, hogy mindig.


Talán verziófrissítés történt, és azért jött fel ez az új opció? Vagy most töltöd először gépről.

2020. szept. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Írtam b+, hogy hiában van ott a "mindig", nem enged rámenni.
2020. szept. 24. 11:44
 5/22 A kérdező kommentje:

"A "mindug"re meg rá se enged menni."

(:


Az "Csak egyszerre" meg rá enged menni, de kijön újra.

2020. szept. 24. 13:00
 6/22 Morzsi007 ***** válasza:
0%
Android. Egyszer-mindig. Mi a f@sz?
2020. szept. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

#7: Hiába nyomogatja, hogy egyszer, csak újra feljön az ablak. A mindig pedig láthatóan le van tiltva.


Nem lehet, hogy kontakthibás a kábel? Másik kábellel is ezt csinálja? Esetleg koszos az usb-csatlakozó? Nem bírja az adapter szuflával, és mikor elkezdene nagyobb áramot felvenni a telefon, lekapcsol egy pillanatra? Persze ez nem magyarázat arra, hogy a "mindig" miért van letiltva.


Hasonló párbeszédpaneleknél néha segít, ha még egyszer rányomsz az amúgy már kiválasztott opcióra, akkor is, ha csak egy van. (Tehát próbálj rábökni arra, hogy "töltse fel".)


Ha a fentiek közül semelyik se használ, akkor még bootold egyszer újra a telefont, bár nem fűznék hozzá nagy reményeket, de ha csak leállt valami rendszerszolgáltatás, akkor segíthet. Ha ez sem, akkor szerviz.

2020. szept. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 BeefEater ***** válasza:
USB-C -s a telefon? Nekem úgy tűnik mintha a telefon akarná feltölteni a töltőt. Az USB beállításoknál nézz körül kihúzott töltőnél.
2020. szept. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

én is azt mondom, hogy ez kifelé akar valamit tölteni.

mi van rádigva?

2020. szept. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Mi az hogy rádigva? Rádugva?* Semmi nincs rádugva és nem is volt semmi USB-s dolog.


Viszont azóta annyi fejlemény történt, hogy kikapcsolt állapotban feltölti magát.

Most ez mi????


Voltam szervízben, ők sem tudtak mit mondani, hanem, hogy küldjük fel Pestre. Oké is lenne, de most nem tudom megtenni, mert szükségem van a telefonra tanulás végett. Pl a Microsoft Teams nekem csak telón jó, na meg a képernyőmentések stb. MOST nem tudom nélkülözni.


De ez tényleg érdekes.

2020. szept. 24. 22:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!