Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Digi mobilnál lehet számhordoz...

Digi mobilnál lehet számhordozást kérni?

Figyelt kérdés

2020. szept. 26. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen kérhető.
2020. szept. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. szept. 26. 11:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Érdekelne engem is, úgy gondoltad, hogy a digihez vinnéd az eddigi számot? Vagy a digis számot máshova?
2020. okt. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most Telenoros vagyok és vinném a számom a Digihez. A hülyének is megéri azért a havidíjért ami januártól lesz. Na persze ha nem emelik meg utolsó pillanatban.
2020. okt. 15. 23:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Pont így vagyok, csak vodafonetól. Nem szeretnék megint egy több hónapos procedúrát a számcserével, mint anno, amikor vodafone-hoz mentem.
2020. okt. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na azt nem tudtam, hogy ennyire bonyolult. És addig amíg ez zajlik nem is lehet használni a számot?
2020. okt. 15. 23:34
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A szám lecserélése inkább annyiban volt bonyolult, hogy megfelelően tájékoztassam az ismerőseimet erről, illetve minden szolgáltatónál, webhelynél stb, ahol valaha megadtam a számomat és lényeges, bejelentsem a változást. A számhordozást nem tudom, hogy működik, azt hiszem, hogy kiküldik a SIM-et, és egy 4 órás ablakot adnak, amikor megtörténik az átállás. Ilyenkor (álétalában este 8 és éjfél közt) nem tudod használni a rési SIM kártyát. Utána kicseréled és használod az új szolgáltató kártyáját. A többit (régi felmondása stb.) a két szolgáltató egymás közt elintézi.
2020. okt. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi! És melyik szolgáltatónál kell elindítani a dolgot? A jelenleginél vagy amelyik fogadja az új számot?
2020. okt. 16. 00:20
 9/11 anonim ***** válasza:
Akihez szeretnél menni. Az fogja kérvényezni a jelenleji szolgáltatótól a számhordozás indítását. Bár most ahogy nézem, nem tudom, hogy ezt a mobilt bárki igénybe veheti, vagy ez csak egy kisegészítésként kérhető a már meglévő csomaghoz? (nincs semmilyen kapcsolatom digivel jelenleg)
2020. okt. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ezt csak eleve Digis ügyfelek kérhetik elvileg.
2020. okt. 16. 00:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!