Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ConCorde Raptor P40 telefonhoz...

ConCorde Raptor P40 telefonhoz akku?

Figyelt kérdés

Található hozzá meg akku valahol? Kerestem a neten, de sehol nem találok.


Aki azzal jön, hogy vegyek másik telefon, nem fogok. Semmi baja ezen kívül a telefonnak. Édesapám pedig nem szeretne megválni tőle, ha lehet.



2020. szept. 26. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt van:


[link]


(elvileg)

2020. szept. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezt is láttam: Ezt a terméket már nem forgalmazzuk, utolsó ismert ár:
2020. szept. 27. 00:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Basszus, bocsi, nem is figyeltem.

Kerestem én is, de csak ilyenek vannak, amit te is írsz, hogy már nem forgalmazzák.

2020. szept. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is ilyen akkut keresek. Évekig telefonnal együtt le volt téve és kb. 0volton állt már egy ideje mert nem kellett...


Most viszont kell és bár veszi a töltést meg indul is vele a telefon, de ugye töltő nélkül bizonytalan a dolog mert még tölti :D


Fel is van fújódva kissé úgyhogy keresek én is, 1-2 pótakkut de sztem ez most reménytelen kategória. Ami viszont érdekes hogy a jóval régebbi Nokia E72-höz még mindig találni akkut és sztem veszek is párat hozzá mert már kezd kihullani a 10db-os csomagból 1-2db. De hogy a Raptorhoz honnan fogok szerezni újat vagy használtat, egyelőre rejtély... de legalább a telefon kb. "most jött ki a gyárból" állapotú :D

2021. nov. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!