Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan "buta" telefon,...

Van olyan "buta" telefon, amin van whatsapp (vagy viber vagy messenger) úgy, hogy hívni is lehet vele?

Figyelt kérdés
Eléggé ráfüggtem az okosostelefonomra és szeretnék kicsit visszalépni, viszont a whatsappot úgy tűnik nemigazán tudom mellőzni. Láttam, hogy sok "buta" telefonban van már (pl amit kinéztem a CAT B35), viszont hívást nem lehet indítani vele. Sükat telefonálok vele külföldre, ezért ez eléggé fontos lenne. Tudtok olyan buta telóról, ahol a whatsapp (vagy bármely hasonló app) hívás is működik?

2020. okt. 1. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:
89%
A butatelefonnak pont az a lényege, hogy nem, vagy csak nagyon alapszinten csatlakozik netre, így ezt nem tudod megoldani. De online híváshoz használhatsz PC-t, a klasszikusra marad a telefon.
2020. okt. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
63%
Törölj le mindnen más alkalmazást az okostelefonodról és meg van oldva. Buta telefonon nincsenek ilyenek.
2020. okt. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!