Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonom kijelzőjére érdemes...

Telefonom kijelzőjére érdemes valami utólagos védőfóliát ragasztatni vagy nem ér semmit, ugyanúgy betörhet?

Figyelt kérdés
2020. okt. 1. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem eredetileg be volt törve a képernyőm,utána lett védófóliám de azt vettük észre higy lett rajta egy nagyobb karc

Lehet hogy az eredeti törés tovább repedt

2020. okt. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Fólia nem fogja megvédeni a töréstől. Vannak, akik üveget raknak rá, vannak, akik tokokba rakják. Ezek segíthetnek, de nincs 100%-os védelem, max. ha 360 fokos, vastag gumi tokba rakod.
2020. okt. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

a törés ellen nem nagyon véd semmi

a karcok ellen viszont jól védhet egy fólia

2020. okt. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Üvegfóliával nagyobb eséllyel ússza meg a kijelző a törést. Vadiúj telefont elejtettem de szerencsére volt rajta üvegfólia így csak az repedt be, ha nincs rajta akkor a kijelző bánja. Szerintem 1000-1500 forintot megér még akkor is ha havonta kell cserélni.
2020. okt. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Aliexpressről lehet venni kb 800 forintért három darab üvegfóliát, ha nem sürgős, akkor onnan rendelj.


Nekem sokszor megmentette már a telefonjaim kijelzőjét (meg a pénztárcám is...) az üvegfólia.

2020. okt. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az üveg fólia sokkal jobb .De én a telefonomat már két éve csak tokba használom és nincs semmi baja.
2020. okt. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én a gyári fóliát hagytam rajta,és rengetegszer leesett a mosógépről (90cm magas),meg a konyhában a csempére.Eleinte rettegem hogy na most biztos vége a telónak.Amikor már nagyon karcos lett a fólia, leszedtem.Az első alkalommal amikor leeset az ágyról (szőnyegre!) betört a kijelző.
2020. okt. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!