Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet letiltani a...

Hogyan lehet letiltani a reklámokat a youtube-on?

Figyelt kérdés

Vagy lehet-e egyájtalán?

Már nem elég h 1 reklám hanem már 2 és van ugy h 3 is egymás után.

A rosszbajt elkapom..


2020. okt. 1. 23:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%
Sajnos sehogy.
2020. okt. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Gépen adblock,de mivel én edzés közben zenét szoktam hallgatni a telómon így kénytelen voltam megvenni a prémiumot,ami 3k havonta...
2020. okt. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
12%
Gépen AdBlock Plus, mobilon AdAway (root szükséges).
2020. okt. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

uBlock Origin-t használom, jó


nekem nem lenne bajom a reklámokkal ha max 10 másodpercesek lennének. De amikor 2-3 30 másodpercest meg kell nézni azért, hogy egy 1 perces videót megnézzek akkor gurul el a gyógyszer. Most már egyre több van amit át sem lehet ugrani.

és más weboldalakról ne is beszéljünk.... csapágyasra vágom a görgőt az egéren mire odaérek a szöveghez amit el akarok olvasni.

2020. okt. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Gépen tartalom blokkoló.

Telefonon youtube vanced apk, reklám mentes, lezárt kijelző mellett is megy. Nagyon jó app.

2020. okt. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Ilyen kérdést, hát minden nap feldobja, hogy vedd meg a prémiumot ha nem akarsz reklámot. :D
2020. okt. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

rokkantnyugdíjból még prémiumot is vegyek?

meg netflixet, meg hbogo, meg flightradar előfizetést.....

a jó ebban az hogy wc papírra már nem kell költeni, mert kajára nem fog jutni :D

2020. okt. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

Attól függ, gépen vagy telefonon vagy.

Ha gépen adblocker, ha telefonon youtube vanced. (rosszabb esetben youtube prémium)

2020. okt. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
"Hát akkor idióta vagy... Youtube vanced en nincs reklám és ha ki kapcsolod a telefont megy a zene, tubemate rol meg le lehet tölteni a zenéket." utolsó képes volt rámírni ezzel,nem semmi emberek vannak itt:D
2020. okt. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Én ki bírom mert legtöbbet át lehet lépni 5 másodperc után.
2020. okt. 2. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!