Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit vársz az iPhone 12-től? :)

Mit vársz az iPhone 12-től? :)

Figyelt kérdés

2020. okt. 2. 10:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
53%
Azt amit te nem.
2020. okt. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
Én csak annyit, hogy jelenjen meg mihamarabb, aztán szép fokozatosan nyomja lefele valamelyest az iPhone 11 Pro / Pro Max árát, akár a használt piacon is, ha "kivonják a forgalomból" őket, mire odajutok, hogy megvehetem valamelyiket az előbbiek közül.
2020. okt. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
A sok hülyét aki sorban áll majd érte 🤣
2020. okt. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%
Ideje lenne már nekik valami újdonságot hozni. 3 éve az iPhone X ét adják ki, kisebb újításokkal.
2020. okt. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
90%
Akkor én leszek az egyik hülye, aki sorban áll érte és az elsők között megveszi.
2020. okt. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
35%
akkor se kéne, ha hozzám vágnák.
2020. okt. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
76%
Pár szézezres árat, mely általában nincs arányban a tudásával, ahogy az ájfóntól már megszokhattuk. Amire a 15 éves Noncsika használja, akinek apuék megveszik szülcsinapra ajinak, arra bőven elég egy 60 ezres androidos telefonos is. Csak azon ugye nincs egy fél alma a hátlapon, azt pedig bizony megkell fizetni. Egy érv szól a alma mellett, hogy évekig érkeznek rá a frissitések állítólag.
2020. okt. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
#7 Nem csak állítólag, gyakorlatban is így van.
2020. okt. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
28%
A legjobb amikor a minimál bérből élő Béci is rohan megvenni részletre, mert neki olyan kell, igaz nem tudná két értelmes mondatban összefoglalni, hogy miért is van rá szüksége, de mindegy megveszi. Béluska boldog, elfogadták a munkáltatóit van iphone, de f..a! Aztán a részletből még két hónap sincs teljesítve, a kijelző már berepedt, mert ugye leejtette. Ott áll Béla kezében egy törött készülékkel, ami gyakorlatilag még nem is az övé.
2020. okt. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, nekem a szoftver optimalizáltsága, a sok frissítés és az Apple Pay már önmagukban megérik. Nem felvágni vettem iPhone-t, legalábbis nem kezdtem még egy beszélgetést sem úgy, hogy ,,Szia, XY vagyok és amúgy egy tavalyi csúcs iPhone-om van.”


Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat, mindenki zöldet kapott! :)

2020. okt. 2. 11:36
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!