Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonom irrevelánsan nagy...

Telefonom irrevelánsan nagy töltési időt kalkulál, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Augusztusban vettem egy Xiaomi redmi note 9S telefont, amit utánna a számomra megszokottól eltérően nem kellett naponta töltenem, illetve gyorsan fel is töltött. Örültem ennek mint majom a farkának, de aztán most jött a fekete leves. Mostanában (utóbbi 1 hónap) gyorsabban kezdett merülni, már reggel és délután felé is kell töltenem (nem nőtt a kihasználtsága. És nemrég vettem észre, hogy töltés közben mikor eléri a 100%-ot azt írja, hogy Megközelítőleg 52 óra és 44 perc van hátra. Ez most mi lehet? Köszönöm a válaszokat.

2020. okt. 3. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Irreálisan
2020. okt. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó szó az irreveláns, mert lényegtelenül nagy időt kalkulál, ami nem tükrözi a valós értéket.
2020. okt. 3. 17:59
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem jó szó.
2020. okt. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az még hagyján, hogy rosszul használod, de helytelenül is írod. :)


[link]

2020. okt. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Oké, győztetek, mostmár lehetne a nyelvtannáciságból visszavenni és a kérdéssel foglalkozni?
2020. okt. 3. 18:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Rossz lehet az akku, megeshet hogy gyári hibás. Vidd be márkaszervizbe / forgalmazóhoz. Szerintem erre a két hónap használatra nem fogják azt mondani, hogy nem garanciális a csere.
2020. okt. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem akkor ir hosszu toltesi idot,ha hanyagul dugum a telefonra a kabelt,ilyenkor ujra csatlakoztatom es mar jo is.


Ha ez nem oldja meg a problemadat,meritsd le a telefonod kikapcsolasig,annyira hogy mar a bekapcsolo gomra se reagaljon es utanna egyhuzamban toltsd 100%-ig, ezt 1-2 havonta erdemes megcsinalni.

2020. okt. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nézd meg az akkustatisztikában, van-e valami kimagasló , rendellenesen fogyasztó folyamat. Nemrég volt pl. egy Gugli Play becsípődés, ami pörgette a készüléket.
2020. okt. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"És nemrég vettem észre, hogy töltés közben mikor eléri a 100%-ot azt írja, hogy Megközelítőleg 52 óra és 44 perc van hátra. Ez most mi lehet?"


Tudommal azt jelzi, hogy mennyi ideig lesz/lehet elég a használati stílusodból adódóan. Ez minden modern MIUI-t futtató Xiaomi mobilon ilyen.

Egyébként lehet hogy még csak most kezdtek el bekapcsolni a mindenféle MIUI szemetek, adatgyűjtők és társaik. Ajánlott minimum letiltani amiket tudsz, amiket meg nem, azokat ADB-n keresztül gépről. Kismillió leírást találni a neten, hogy mit szabad, és mit nem letiltani a stabil rendszer működéséért.

2020. okt. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Lehet azért mert nem merítetted le csutkára amíg ki nem kapcsol. Pár havonta érdemes lemeríteni - majd fel 0-ról 100-ra, hogy a %-értékelés újra kalibrálódjon..
2020. okt. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!