Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudom hogy eredeti a...

Honnan tudom hogy eredeti a samung buds?

Figyelt kérdés

Meghírdettem egy tárgyat és felajánlottak egy galaxy budsot, (mindig akartam egyet de nem különösebben izgatott)

Amit beszámítanék és honnan lehet megállapítani azt hogy nem utánzat??? Gondolom a töltő donozból meglehet,de nem biztos nem vagyok otthon ezen a téren.


2020. okt. 3. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
pl kérsz a számláról egy képet.
2020. okt. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan sorozatszama, vagy valami hasonlo cuccli, mint pl. az AirPods-oknal? Azzal lehet megtudnad nezni az eredetiseget.
2020. okt. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Képek alapján is meglehet állapítani. Össze hasonlítod egy eredetivel.
2020. okt. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy pár képet lementessz a posztból majd feltöltöd mondjuk kepfeltoltes.com-ra és azt belinkeled ide. Valószínűleg utána megtudjuk neked mondani hogy eredeti-e.
2020. okt. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!