Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Be lehet azt állítani egy...

Be lehet azt állítani egy android-os telefonon, hogy ha engem keresnek, csak azoknak az embereknek a hívása csörögjön, akik benne vannak a telefonkönyvemben, a többi hívás pedig ne csörögjön? Részletek a megjegyzésben.

Figyelt kérdés
Elkövettem azt a hibát, hogy 1 telefonszámot használok munkába is, és magánéletben is. Elkezdtem maszekba is burkolni illetve kisebb kőműves munkákat csinálni, és hívnak olyanok akik régebben kapták meg a számomat, akinél mondjuk fél éve dolgoztam. Azt szeretném valahogy beállítani, hogy ha én akarom csak azoknak a hívása csörög akik benne vannak a telefonkönyvemben, mert ezeket éjjel nappal fogadni akarom, viszont ha egy szám hív, és egyre többször előfordul abszurd időpontokban, akkor az ne csörögjön ha nem akarom, viszont jó lenne ha vissza tudnám nézni hogy hívott, és visszahívni amikor nekem megfelel. A telefonomba csak a rejtett számok letiltását találtam, de ugye az erre a célra nem jó mert kijelzett számmal hívnak, meg még annyit hogy tudok számokat tiltani, de ez sem erre a célra való. Olyan beállítást nem láttam ahol az lett volna hogy csak azokat a hívásokat fogadja a telefon amik a telefonkönyvemben benne vannak, vagy hasonló. Bocsánat ha túlságosan sokat írtam, túlragoztam, de remélem így egyértelmű a problémám. A segítségért hálás lennék ha valaki tud valamit !

2020. okt. 4. 04:14
 1/8 anonim válasza:
0%
Be lehet állítani
2020. okt. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
49%
És hogy lehet ezt beállítani?
2020. okt. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

-Csoport létrehozás.

-A kívánt számok bemásolása.

-A csoportnak külön csengőhang beállítása.

-alap csengőhangnak pedig néma csengőhang beállítása (nem lenémítás, hanem olyan hangfájl, ami nem tartalmaz hangot, pl a hangrögzítót egy csöndes helyen elindítod és pár másodpercet rögzítesz, majd a mentett csendet beállítod csengőhangnak, így ha olyan hív, aki nincs a csoportban, ezt játssza le hozzá a telefon). Le is tölthetsz egyet: [link]

-Örülés.

2020. okt. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
58%
Telefon, elfogadási szabályok, minden idegen tiltása.
2020. okt. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csoport létrehozása azok számára, akiket fogadni szeretnél. :)
2020. okt. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ilyet régi akkoriban okostelefonnak számító (Symbian -os) mobillal csináltam először, de akkor is úgy, ahogy #3 -as is írta. Mivel ez elég speciális igény, nincs szüksége ilyesmire egy "átlag" felhasználónak, mai napig nincs erre ennél egyszerűbb megoldás. Marad az, amit #3 -as is írt (csak nálam pici cifrával):


Alapértelmezett csengőhang egy "üres" .wav fájl (44 bájt az egész, csak a riff-wave header -t tartalmazza a fájl, hanganyagot viszont nem) így alap esetben nincs semmi hang bejövő híváskor. Emellett egy csoport amibe beraktam a fontos kontaktokat, aminek valós csengőhangja van. Ennél egyszerűbb megoldás nincs mai napig sem...

2020. okt. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Erre van kitalálva a "ne zavarj" mód.

Lehet választani, hogy seni ne csöngjön, csak a kontaktok csörögjenek, vagy csak a kontaktok közül a kedvencként megjelöltek.

Van még olyan opció, hogy aki 15 percen belül újra hív, az csöröghet.

2020. okt. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hogy lehet a csoporthoz külön hangot rendelni?

Elfogadási szabályokat se találok. 10-es Android

2020. okt. 5. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!