Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri frissíteni iOS 14-re,...

Megéri frissíteni iOS 14-re, iPhone X-en?

Figyelt kérdés
Jelenleg iOS 13 van rajta. Igazából nekem nem hiányoznak a widgetek, úgyhogy ezért nem is frissítettem. Ha frissítem, akkor az alkalmazásaim, beállításaim, zenéim stb megmaradnak, vagy a telefon "gyári állapotba" kerül? Illetve stabil-e az iOS 14?

2020. okt. 4. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Igazságszerint megkellene maradnia azoknak a dolgoknak, amiket felsoroltál. De azért csinálj egy biztonsági mentést. Főverziót gépről érdemes felrakni, így nem tudom biztosra, hogy megmaradnak-e.

Egyébként elvileg nem annyira rossz, vannak még hibák, de használható rendszer. Én is megmaradtam még a 13.6-nál, de sokan dícsérik a 14-et, meg az újabb alverzióit, illetve a bétákat.

Ha nyújt neked annyi "újdonságot", ami miatt úgy érzed, hogy megéri számodra, akkor rakd fel. Ellenkező esetben is ellehet lenni a régebbi verzióval, erre én vagyok a tanú. :D

2020. okt. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Mindenképpen csinálj egy biztonsági mentést! Akármi közbejöhet frissítést alatt, úgyhogy jobb a biztonság.


Szerintem megéri, nincs semmi probléma vele, én már tesztelem a megjelenés óta.

Nem feltétlenül kell gépről frissíteni, elég a telefonról indítani a frissítést.

Minden alkalmazásod, minden beállításod, minden adatot megmarad!

De ahogy mondtam: kell a biztonsági mentés! És nem csak frissítéskor! Bármikor adódhat valami probléma ami miatt adatvesztés lehetséges.

2020. okt. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
Ez hülyéknek van kitalálva, semmi nem veszik el
2020. okt. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7%
Az enyém egy rakat f.s lett frissítés után, laggol a menü lapozás közben de majd értelmiségi morzsika megmondja hogy frissíts
2020. nov. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Morzsi007 ***** válasza:
41%

Szevasz. Rólam beszélsz nyomi? Hamarabb találkoztunk, mint hittem.

Neked 6S-ed van, mit akarsz egy 5 éves telefontól egy új szoftverrel, hasítson?


A kérdezőnek, az X alapból egy kicsit rosszabbra sikerült modell optimalizáltság szempontjából, mert a régebbi szoftverekkel sem futott úgy, mint amit megszoktunk az iphone-ok esetében.

Én pár tesztet megnéznék a youtube-on ezzel kapcsolatban. Az adataid nem vesznek el, minden megmarad, ha telefonról frissíted, csak tedd töltőre, én nem szoktam biztonsági frissítést ez esetben, vagy tudod gépről itunes program segítségével, ott célszerű a gépre egy mentést, mielőtt telepítesz. 12 év alatt, soha nem kellett biztonsági mentésből visszaállítanom telefont frissítés miatt. Egyetlen egyszer használtam restore-t még 2008-ban, a 3 hónapos Iphone 3G szoftveresen összeomlott. Utána 3 évig hibátlanul működött, még akkor az elején voltak szoftver téren.

2020. nov. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
40%
Szia! Én Iphone 7-en csináltam és annak ellenére, hogy sokkal régebbi telefon mint az X nagyon jól birta. Nem következett be adatvesztés és semmi egyéb sem. Szerintem azért éri meg frissíteni, mert a rendszer csomó szempontból átláthatóbb és számomra használhatóbb is.
2020. nov. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!