Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik tartósabb telefon...

Melyik tartósabb telefon általában az Android vagy az iPhone?

Figyelt kérdés

Hallottam pár embertől hogy az iPhone azért jobb az Androidos készülékektől mert sokkal több ideig használható akár 4-6 évig és stabilabb a rendszere. Eddig nekem androidos telefonomaim voltak csak alacsony vagy közép kategóriás de 1-2 év után már bosszantó volt a használata mert lassabb, erősen kell nyomni a gombokat, nem stabil a rendszere, hozzá se nyúlok és mégis ki-be lépked az alkalmazások között vagy nem érzékeli ha hozzá érek és ezt a baráti körömben is tapasztalták az Androidos készülékeknél. Az iPhone készülékeknél is előfordul ez?


Nektek milyen tapasztalataitok vannak erről?

Tényleg tartósabb az iPhone?

Van tartós Android készülék is?

Kérlek a telefon nevét is írjatok le.



2020. okt. 4. 22:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Ha annyi pénzért vennél (5+ éves használt) iphone-t, amennyiért az alsó kategóriás androidot vetted, akkor azt is dobhatnád a kukába 1 év után.

Ugyanígy, ha felső kategóriás androidot veszel, az is használható 4-6 évig. (Legfeljebb a szoftverfrissítések szűnnek meg 2-3 év után.)

2020. okt. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 vantel ***** válasza:
66%

Kevesen használnak egyszerre androidot és ájfónt.

Hitelesen csak együttes használatkor lehetne nyilatkozni.

2020. okt. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
27%

2009 óta (iPhone 3GS) csak iPhoneonom van.

Nálam soha semmi probléma nem volt

Nem volt lassulás, nem volt olyan gond ami miatt mérgelődnöm kellett volna.

tartósabb?

Az az ominózus iPhone 3GS ami az első iPhoneonom volt a mai napig működik és itt van a polcon velem szemben. Bár töltőre kell dugni mert az akkumulátora már kuka, de még mindig mutatja az időt (Órakánt használom a megfelelő app-al)

Hozzáteszem egyszer belejtettem egy vödör vízbe és még így is működik! :)

Kevés itt a hely és idő elmagyrázni miért jobb az iPhone... legyen elég annyi, hogy őket az örökkévalógóságnak tervezték és gyártották - kivéve az akkumulátort

2020. okt. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#1 Persze csak azért írtam le mert nekem csak ilyen telefonom volt de pl. Thevr Jani és Pistiől azt mondták

az egyik happy hour részben, hogy felsőő kategóriás Androidos telefonoknál is tartósabb az iPhone.

2020. okt. 4. 23:06
 5/19 A kérdező kommentje:
#2 Hát nem biztos mert ha mind a kettő eszköz felhasználói megírják meddig volt használható a telefon akkor talán lesz abból valami rálátás.
2020. okt. 4. 23:09
 6/19 vantel ***** válasza:
85%

Rendben.

Nekem egyik androidosom sem ment tönkre.

Saját kiváncsiságból és csecsebecse vágytól vezérelten vettem újat.

2020. okt. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Koplárovics Béci ***** válasza:
69%

"erősen kell nyomni a gombokat,"


Az érintőképernyőn? LOL?


"Eddig nekem androidos telefonomaim voltak csak alacsony vagy közép kategóriás de 1-2 év után "


Iphone: 300 000Ft (és akkor egy olcsóbbat vettem): 5-6 év.

Alsó-alsó-középkategóriás Androidos telefon: 60000: 2 év.

Vagyis egy iPhone árából veszel 10 évre telefont, és akkor kétévente új van.

2020. okt. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
12%

jajj úgy tudtam, hogy le leszek pontozva.... :DDDDDD

állításom tényeken nyugszik!

egy droid sosem fog kibírni 11 évet!

sosem!!!!!!

11 év után még levélnehezéknek sem lesz jó egy droidos vacak sem!

ja és az árát sem fogja tartani semennyire! A droidot ha megveszem 200-ért másnap 60-ért tudod eladni.

az iPhone-t meg 180-ért!

pontozzatok le nyugodtan droidos majmok! nyomjátok a negatívot!

De érzitek a szátokban azt a keserű ízt ugye!????!??

Na az a droid keserű íze ami miatt le vagyok sajnálva! Droidos vagy? annyit is érsz!

2020. okt. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%
Ha annyi pénzt szánsz egy telefonra, amennyibe egy iPhone kerül, akkor annyiért felsőkategóriás androidos telót is kapszm van Samsung Galaxy S4 minim (régi, nem tudom pontosan mikori), már nem azt használom, de ha bármikor előveszem mert szükségem van csere telefonra még mindig jól működik. Nyilván lassabb, mint a mostani, de a mostani telóm egy Galaxy note 10+. Önmagához képest ugyanúgy működik, mint eddig az S4 mini is
2020. okt. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

#8

Nem azzal van a baj, hogy az iPhone-t élteted, hanem azzal, hogy ezt öntelt idióta stílusban teszed.

Egyébként érdekes jelenség, hogy nekünk akarod bizonyítgatni az igazad már-már kényszeresen, miközben elvileg te tudod, hogy az igaz. :)

2020. okt. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!