Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vízbe esett a telefonom, mit...

User026 kérdése:

Vízbe esett a telefonom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 napja egy tócsában landolt a telefonok, azonnal kikaptam es kikapcsoltam (a hátulját nem lehet levenni) így az akkumulátort sem rzdtam kkszedni, a SIMet kiszedtem és hagytam ezt a 4 napot pihenni.Ma bekapcsoltam de sistergő fütyülő hangot adott ki és a képernyő egy kis resze olyan volt mintha viz szorult volna alá. Működött a telefon de a kepernyője is furcsa volt es a sistergo hang is szoval inkabb kikapcsoltam. Mentehtő még? Hagjam pihenni?

2020. okt. 6. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:
28%

Tegyél egy zárható zacskóba rizst tedd bele a telefont, zárdbe azacskót és hagy úgy pár órára.


Bár, ha 4 nap után nem száradt ki lehet kuka.

2020. okt. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Bocs, a telefonon hiába figyelek, mindig lesz benne helyesírási hiba...
2020. okt. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

hát ha sistergett akkor ott már komoly a baj.

azon nem fog a rizs segíteni.

2020. okt. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vidd szervizbe, ők meg tudják mondani, hogy menthető-e.

A rizset hagyd, az csak egy urban legend, semmire nem jó.

2020. okt. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!