Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi note 9-nél...

Xiaomi Redmi note 9-nél megoldható a hívások rögzítése? Több programot rátettem a play áruházból, de vagy nem játsza vissza a hangot, vagy minden o.k., de olyan szinten bezavar a mobilnak,hogy alig reagál pl. az újmozdulatokra, gyorsan kitöröltem.

Figyelt kérdés

2020. okt. 8. 10:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Tudom, van ez az álszent személyiségi jog ügy. Marhaság. Így is mindent tudnak mindenkiről.
2020. okt. 8. 10:05
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Igen, tudnak.

De ezzel te sérted meg a másik személyiségi jogait, főleg, ha nem is tájékoztatod, hogy rögzíted a beszélgetést.

Felhasználni úgysem tudod, tehát nem értem minek rögzíted.

Ez a perverziód?

2020. okt. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2


Lehet jó x év után visszahallgatnia, hogy pl. a szüleivel, barátaival beszélt. Ha megtartja magának, akkor ebben nincs semmi perverzió.

2020. okt. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gyanítom, hogy nem emiatt rögzít a kérdező.

Akkor nem helyesbített volna az első sorban azonnal.

2020. okt. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vádaskodik is valaki, aki válaszra sem érdemes. De segítséget végül senki nem adott. Azért köszönöm, de egyszerűen arról van szó, hogy nagyon feledékeny vagyok. Ha vissza hallgatom, sokat segítek magamon. Ennyi.
2020. okt. 9. 07:32
 6/6 anonim válasza:
Ezert jó emailben kommunikálni, ott rögzítve van minden. És amikor valaki azt mondja, hogy inkább telefonon, azt nem is veszem komolyan.
2020. okt. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!