Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefonra éri meg váltani?

Melyik telefonra éri meg váltani?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy samsung s10-et használok de nagyon húzok most egy váltás felé ios-re. Az a kérdésem hogy melyik iphone-ra váltsak árkategóriát, belső specifikációkat és kijelzőt tekintve. Az iphone xs max és a 11 pro / pro max merült fel bennem hogy ezek közül választanék de meghalgatok más iphonet is. Úgy történne a vásárlás hogy a mostani s10-et eladnám és a pénz menne az iphone-ba. Válaszokat köszönöm!

2020. okt. 8. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Xs nagyon jo, nekem bevalt, imadom 🙂
2020. okt. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Ezek közül a sima 11 Pro
2020. okt. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

Nekem is XS-em van, ugyan nem Max, de nagyon imádom, remek telefon. De mivel a felsorolásodban ott a 11-es széria két tagja is, így lehet, hogy nem ezt választanám.

A 11 Pro Max mellett én csak az akksi miatt tenném a voksom, a telefon mérete mondjuk szerintem pöppet nagy. Ha mondjuk téged is a telefon mérete zavarna, akkor a 11 Pro is jó választás lehet, akkora, mint egy sima XS, de nem sokkal tud kevesebbet.

A többit már neked kell tudnod eldönteni ezek alapján.

2020. okt. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

"11 Pro ... akkora, mint egy sima XS, de nem sokkal tud kevesebbet."


aha... a 11 pro kevesebbet tud mint az CS?

:DDDDDDDDDD



11 prot vedd kérdező!

ha nagyobb méret kell akkor meg a pro maxot

2020. okt. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Rosszul fogalmaztam. A meretet az XS-hez, tudasat a Pro Max-hez viszonyitottam.;)
2020. okt. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%

Még így sem jó....

A 11 pro max 2 azaz kettő dologban más mint a 11 pro

Nagyobb a kijelző és nagyobb az akksi... ennyi!

való igaz a korábbi 2 méretben gyártott iPhoneoknál volt tudásbeli különbség - jellemzően a nagyobbikban jobb volt a kamera. de a 11 pronál ez a különbség már nincs. csak a méret más.

2020. okt. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Mar miert nem jo? Meretben egyezik az XS es a 11 Pro (5,8"). Es nem is sokkal tud kevesebbet a Pro a Pro Maxnal. Itt az akksira gondoltam, lmao.
2020. okt. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
Visszalépés lesz az S10 után egy Iphone.
2020. okt. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%

A felsoroltak közt nincs sok különbség - processzor, kijelző, kamera, akksi - mindent összeségében a 3 közül egyértelműen a 11 Pro Max a legjobb! Sőt, ahogy nézem, nem csak ezek közül, hanem amúgy is az 512 gigás 11 Pro Max a létező legjobb iPhone!

Viszont az S10 is felsőkategóriás telefon, és mivel az Apple márkát súlyosan meg kell fizetni, ezért egy iPhone kevesebbet ad több pénzért, a 11 Pro Max nem, de minden más iPhone hardveresen visszalépés lenne az S10 után, szoftveresen pedig majd kiderül!

2020. okt. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
XS csak akkor ha apple ös vagy
2020. okt. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!