Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet esetleg valahol kapni...

Lehet esetleg valahol kapni cat B30-as telefonhoz alkatrészt?

Figyelt kérdés
Egy beszéd hangszóró kéne de már feltúrtam a netet de csak magát a telefont találtam megvásárlásra vagy más cat telefonoknak az alkatrészét.

2020. okt. 8. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
b30-ast ingyen adta a telekom anno, nekünk is volt 2 db 10k-ba elment az egyik. :) szerintem szétszedni, összerakni cserélni benne alkatrészt, postázni és megvenni az alkatrészt többe van mint maga a telefon. Mondanám vidd el egy GSM/telefon kereskedésbe, de nem igazán foglalkoznak ilyennel, mert nem éri meg.
2020. okt. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ugyan itt b30 eladó még 1 db :)
2020. okt. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tartalék telefonnak van tartva. de elég masszív.
2020. okt. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1/


Az ismerősöm akarja neki adni az apósának csak a beszédhangszórója nem tökéletes így megkért ha tudok szerezni alkatrészt csináljam meg.Szóval úgy megéri cserélni meg valamennyit fizetni egy dologért ha meg akarják tartani.Csak épp sehol sem találok beszédhangszórót hozzá.

2020. okt. 8. 23:37
 5/7 anonim ***** válasza:
2020. okt. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2020. okt. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
B30-as? Lol.. na ha azt megbrickeled, tényleg tégla lesz. :D
2020. okt. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!