Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » "SMS megőrzése" hogyan történik?

"SMS megőrzése" hogyan történik?

Figyelt kérdés

A minap a Tcom küldött egy sms értesítést egy bizonyos ügyben, amelyben többek között szerepelt az a kitétel, hogy "Ezt az SMS-t őrizze meg".

Kérdésem, hogyan lehet egy sms t megőrizni? ( pl akkor is, ha elvész a telefonom? Szégyellem, de nem tudom., és köszönöm, ha valaki elmagyarázná.



#sms megőrzése
2020. okt. 9. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyit jelent hogy ne töröld.
2020. okt. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Ha nagyon meg akarnék őrizni egy sms-t, akkor készítenék róla egy képernyőképet és azt átmásolnám a számítógépemre. Régi telefonnál, ahol ez nem megy, másik készülékkel fényképet készítenék az sms-ről.


Ha annyira fontos. De általában az ilyen "Ezt az SMS-t őrizze meg." üzenetet annyira kell komolyan venni, mint a kinder-tojás figura papírján, hogy őrizd meg a papírt (amin annyi szerepel, hogy 3 év alatti gyereknek nem szabad odaadni a játékot).

2020. okt. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A modern okostelefonokon sim kártyára és felhőbe is lehet biztonsági másolatot készíteni.


De a mondat egyébként annyit tesz, hogy ne töröld, nem azt, hogy tíz év múlva az ikszedik telefonodon is legyen meg.

2020. okt. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, igen. A fényképezés, és a képernyőkép már lehet valamilyen szükségmegoldás. Én találtam még egyet, az archiválást, ami működik is, kipróbáltam. Van viszont még egy: A telón az sms képernyő jobb fölső sarkában van az "..." pont, és azon van olyan menüpont, hogy a PC re lehet menteni, valamilyen QR kód használatával, amit a PC ről kell venni, a címet is megadták, és én úgy értelmeztem, hogy ezzel az sms-t közvetlenül a PC re lehet menteni. Én nem jöttem rá a működésére, de ha van valaki aki nagyon ért a windowsoshoz, megpóbálhatná. Különben úgy értelmeztem, hogy ezzel mást is lehet küldeni a PC és a mobil között.
2020. okt. 9. 17:33
 5/5 A kérdező kommentje:
Az sms-t(messaga-t), messengert, menteni lehet a Googliba, külön könyvtárba a PC re.
2020. okt. 19. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!