Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P30 vagy Xiaomi mi...

Huawei P30 vagy Xiaomi mi note 10 lite? Pontosabban EMUI vagy MIUI?

Figyelt kérdés
A két készülék közül szeretnék választani. Több, mint 3 éve egy Huawei p9 lite 2017-et nyúzok, most szeretnék váltani. A Huawei rendszerét megszerettem, mai napig stabil, az egyetlen baja, hogy elfogyott a tárhely, sd kártyára meg nem lehet appot telepíteni. Ajánlották a Xiaomit, viszont sok helyen olvastam, hogy a miui egy hulladék, hiába jó a hardver ha az oprendszerrel gondok vannak. Fontos nekem, hogy a telefon kamerája lehető legjobb legyen, és 3-4 évet tudjam használni a telefont. (P40-es széria nem játszik a Google hiánya miatt).

2020. okt. 9. 18:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Én már jó 4 éve MIUI-t használok, a mostani telefonom (Redmi Note 7), másfél éves és semmi baja. Ha váltani szeretnél válts, ha nem, hát ne. Ezt neked kell mérlegelned mivel mindkettő gyártó jó telefonokat csinál. (Bár a huawei áraival nem vagyok tisztában)
2020. okt. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!