Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s Itunes nélkül lehet...

Manuel_17 kérdése:

Iphone 6s Itunes nélkül lehet Rootolni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a zárolási Password Nem fogadja el a jelenlegi Jelszót Újítottam és nem tudok be lépni valaki segítene nincs Pc-m Más egyszerűbb Adatok vissza állítása Hack ?

2020. okt. 12. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem így megy a dolog. iOS-nél jailbreak van, nem root.

És kell hozzá a gép.


Egyébként kicsit le tudnád érthetőbben írni a problémát? Azt hiszem, talán sikerült megértenem mit is szeretnél mondani, de nagyon nem vagyok benne biztos.

2020. okt. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vidd vissza az eredeti tulajnak. Az iCloud zár pont azért van ,hogy a tolvajok ne férjenek a telón lévő adatokhoz
2020. okt. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nem fogod tudni számítógéppel sem megoldani az iCloud zár okozta fejfájást.

Ha az eredeti számlával tudod igazolni, hgy a tiéd a készülék, akkor az Apple fel fogja oldani a zárolást!

Ingyenes, magyar ügyfélszolgálat: 06 80 983 435

2020. okt. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ID Unlock hogyan töröljem le az előző tulajdonos Nevet nem tudom nem is ismerem tálaltam a telefont az utcán hogyan oldhatom fel?
2020. okt. 14. 19:32
 5/8 anonim ***** válasza:

leírtuk már az előző válaszokban, de érted kedves kérdező megteszem mégegyszer:


a telefonba bejelentkezett ember tudja a telefont feloldani! senki más!


ha a telefont találtad, akkor el kell menned a rendőrségre és jelezned kell hogy találtál egy telefont.


ha a nyomozás során nem tudják kideríteni hogy kié a telefon akkor arról kapsz egy határozatot és azzal elmehetsz az Apple magyarországi ügyfélszolgálatáhhoz ahol feloldják a telefont. ez kb 1-1,5 év.


megjegyzem ha a talált telefont nem adod le a rendőrségen az is bűncselekmény.


érted?

2020. okt. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jaa, hogy találtad. Gondolom azt tudod, hogy ez bűncselekmény.

Egyébként tényleg nem tudod sehogy feloldani a telefont, ez még a bűnügyi szervezeteknek is lehetetlen feladat.

2020. okt. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
2020. okt. 24. 14:17
 8/8 A kérdező kommentje:
Le vagytok maradva sikerült ki nyitnom a telefont ezzel a videó tudoriallal
2020. okt. 24. 14:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!