Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ennyire felkapott most...

Miért ennyire felkapott most a Xiaomi Redmi 9 ?

Figyelt kérdés
2020. okt. 14. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert az árához képest jó paraméterekkel rendelkezik.
2020. okt. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ár-érték arányban jó általános használatra, és mert sokan csalódtak már a hasonló kategóriájú Samsungokban.
2020. okt. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert alsó-kategóriában évek óta a Xiaomi az egyetlen használható telefon. (a márkásabbak közt, persze vannak más, kisebb nevű, amúgy tök jó telefonok, csak azokba nem bízik az átlag vásárló)
2020. okt. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert a Xiaomi már bizonyított. Akik ismerik a márkát/van tapasztalatuk/utánajártak, azok tudják, hogy alsótól közép kategória körüli szintig nem igazán van jobb készülék hasonló áron...

Persze tény, hogy a felső kategóriás eszközök már nem ennyire jók ár/érték arányban, de ha ezt nem vesszük figyelembe, akkor még a csúcskészülékekről is elmondható, hogy versenybe szállhatnak más ismertebb márkákkal minőségben és tudásban is (illetve itt már zsebbe nyúlás tekintetében is).

2020. okt. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Ha nem lenne egy redmi note 7em, akkor note 9et vennék, de bár van különbség a kettő között, nem olyan nagy, hogy ne tudjak várni arra, hogy megjelenjen a note 10, ( de azt se biztos, hogy megvenném ) Azokat nem értem, akik egy egy telefon típus szériájának összes darabját megveszik. Kicsit nem értem a kérdést. Sok embert látni telefonnal, de közel se tapasztalom, hogy minden mondjuk második ember kezében note 9 van. A Xiaomi mindenképp jó márka szerintem, eddig egyetlen tartós hibát fedeztem fel. Menet közben ha videózok elő tud fordulni fókuszálási probléma. Ez állitólag szoftveresen javítható lenne. Érdekel a note 9nél van e ilyen probléma még. ( a poén hogy a note 4nél nem volt fókuszálási probléma )
2020. okt. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az utóbbi időben rengeteg fb csoportban lattam a telefont, mennyien megvettek vagy epp eladni szeretnek. Sok webshopban is akcioban volt.

Szeretnek telefont venni, felso kategorias telefont, Huawei Mate 10 pro helyett, ezert is nezegettem.

Tenyleg meglepett mennyien megvettek

2020. okt. 14. 13:47
 7/7 anonim válasza:
76%
Ma rendeltem meg én is, nekem ez jó lesz mindenre. Ki se fogom tudni használni. Több pénzt meg amúgy se nagyon adnék egy mobilert.
2020. okt. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!