Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Le lehet tiltani az összes...

Le lehet tiltani az összes dán számot?

Figyelt kérdés
Pár hete elkezdtek hívni Dániából. Kinyomom, egyből újra, aztán egyből újra. Letiltom. Másnap másik dán számról. És így tovább minden nap. Már vagy 10 dán szám le van tiltva. Nem lehet mindet? Vagy mosantol az idők végezetéig csörögni fog napont a telefonom a dánoktól?

2020. okt. 20. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Már megint te? Még mindig nem sikerült? Remélem a dánok létezésével azért azóta már sikerült megbékélned. :D
2020. okt. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Jajj, neee.... Megint a dángyűlölő troll 😂

A többi zónában már ennyire kiidegeltél mindenkit, hogy az elektronikus eszközök maradt csak? 🤣

2020. okt. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Beszélgess velük. Tök jófejek.
2020. okt. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
+45-ös országkódot tiltsd.
2020. okt. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ti betegek vagytok? Soha nem írtam sehol dánokról, ez egy most keletkező új és létező problémám, a dánokkal meg semmi bajom. Azt meg tudom, hogy a +45-os országkód, de, hogy lehet tiltani?
2020. okt. 21. 08:32
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy Xiaomim van MIUI 11-el: Névjegyek (zöld telefon ikon) -> Hívásbeállítások (három vonalka) -> tiltólista -> letiltott számok -> hozzáadás -> Előtag letiltása -> +45;
2020. okt. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsó: na, ez már hasznosnak tűnik, el is jutottam az Előtag letiltásáig (nekem is xiaomi), itt viszont nem tudok beírni + jelet.számok vannak, vessző, szóköz, de plusz jel nincs
2020. okt. 21. 09:38
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
+ helyett írj 00-át. Tehát 0045.
2020. okt. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!