Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik boltban érdemes részlet...

Melyik boltban érdemes részletre csúcskészüléket venni?

Figyelt kérdés
Mediamarkt erősen túlárazott, a többit nem ismerem. Vagy esetleg webshop? Az nem macerásabb?

2020. okt. 20. 16:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A Media Markt valóban kissé túlárazza a telefonokat, de nem sokkal, nagyobb baj inkább, hogy áruhitelhez a Budapest Bankkal áll szerződésben, ami előszeretettel rászáll a vásárlóra, és 4-7 naponta zaklatja telefonon!

Egy ismerősünk anno az Euronicsból vett részletre valamit, az a Cetelem Bankkal áll szerződésben, és velük semmi baj nem volt, nézd meg ott esetleg! Vagy ha mindenképp részletre akarod venni, akkor inkább válts előfizetésre, és a szolgáltatódnál vedd meg, az a legbiztosabb!

Bár őszintén szerintem telefont nem éri meg részletre venni, én például amennyi pénzt össze tudok rá szedni egyösszegben, azon belül szoktam nézelődni, ma már 50 ezer Ft fölött minden kategóriában vannak elképesztően szuper telefonok!

2020. okt. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!