Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri BlackBerryt...

Szerintetek megéri BlackBerryt venni? A WLAN miatt érdekel elsősorban. Jó telefon?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 07:27
 1/6 anonim válasza:
Nem
2010. aug. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
pont ezt a kérdést akaram én is feltenni :D "isten" vagy :D én a Blackberry 8520-on gondolkodom, mivel a 9700, meg a társai drágák, a gps, meg bőr hátlap nekem nem fontos. jelenleg nokia e51-em van, és a bb 8520 szinte ugyan az ( a kijelző felbontása, 2 mp kamera, nincs gps, szal tényleg szinte ugyan az), csak nagyobb kijelző, meg qwerty. A BB az jó minőségű telókat gyárt, hiába hogy ez a BB-k úgymond legrosszabb készüléke, azért jobb mint egy érintős divat samsung vagy lg. De engem is a wlan miatt érdekelne, leginkább a gép helyett azon msn-eznék, meg facebook, meg egy két honlap. csak félek hogy megbánnám, mert a mostani után nem túl nagy előre lépés, csak a qwerty, meg a nagyobb kijelző lenne új. ja meg van egy kicsi érintőképernyő mániám, de igaz ezek strapabíróbbak, meg ez a bb 8520 Made in Hungary :D. egy kérdést megúsztam, várom én is a válaszokat. am te milyet akarsz?
2010. aug. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek a BB-k elég jó telefonok. Viszont ha olyan teló kell amin van Wlan akkor már a legtöbb nálunk ismertebbgyártő telefonjában megtalálhatóak. Viszont ha neked tetszenek a BB telók (nekem annyira nem) akkor érdemes megvenned.
2010. aug. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia! Én a bold 920-on agyalok... Most meg lenne a lehetőségem, h megvegyem. Engem is msn és facebook érdekel a legjobban, meg a meló miatt is sokat kell lennem gépközelben. De nincs kedvem mindig laptopot cipelni. Igazából engem az érdekelne, hogy mennyire jó minőségű maga a telefon? Szóval ha már kiadok érte ennyit bírja azért egy ideig...
2010. aug. 9. 20:54
 5/6 anonim válasza:
nekem 8520-am van és imádom. semmire nem cserélném el. szerintem ha tetszik vedd meg elég masszív teló
2010. aug. 10. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tudnál valami élménybeszámolót adni? előző ez neked szól. jelenleg nokia e51-em van, 2 éves és gondolkodom a cseréjén, de az érintősökből ami jó az drága, ha meg jobbat akarok mint a jelenlegi, akkor ez maradt, meg a blackberry 8220 flip. vmi kis beszámolót ha tudsz légyszi írjál le
2010. aug. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!