Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire lenne érdemes cserélni...

Mire lenne érdemes cserélni egy xiaomi redmi note 5 prot ?

Figyelt kérdés

Szegénykém már kezd eléggé megviselt lenni és a közel jövőben le kéne cserélni és addig utána akarok nézni milyen alternatíva van .


Az elvarasaim :

Max 100 ezer Ft alatt legyen ha annyi pluszt ad de inkább 70 alatt usznam meg

Minimum ilyen képeket tudjon csinálni mint ez a telefon mert munka közben kell gyakran dokumentációt csinálnom a munkámrol éjszakai képet nem nagyon kell csinálnom ( villanyszerelő bekötések szóval nem szerződéseket fotozok )

Minim 64 de inkább 128 GB tárhely

Minimum másfél de inkább 2 nap üzem idő ha nem nyomkodom állandóan ( a mostani ezt tudja meg több mint három éves állapotban is )

GPS bírja ne melegedjen el 10 perc után

Huawei nem játszik mert bizonyos helyekre nem engedik hogy bevigyek huawei telefont ( sokat vagyok katonasagokon )

Jack csatlakozó kötelező

Értelmes töltési ideje legyen a mostanim egy olyan másfél óra alatt töltöm fel.

Gmailezni tudjak pdfet olvasni rajta wordot használni .


Első sorban maradnék a márkánál mivel nekem bevált csak nem tudom hogy nekem egy note 8 vagy note 9 kéne és hogy abból is a sima vagy a pro de ha samsungot javasoltok valamilyet utána olvasók !



Előre is köszönöm a válaszokat !



2020. okt. 23. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

xiaomi redmi note 8 pro

Tudom ajánlani. Nem bántam meg, hogy azt vettem. Amiket írtál azoknak bőven megfelel. Egyedül a teljes töltési idő hosszabb. Viszont nem kell gyakran tölteni.

2020. okt. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A 64gb változat :

[link]


A 128 gb változat:


[link]

2020. okt. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a huaweit nem viheti be akkor a xiaomit sem.

Vegyel samsungot.

2020. okt. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább Motorola G8 powert javaslom.erős akkumulátora van jeck csatlakozója is van.
2020. okt. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
xiaomit bevihetek a logikát ne keresd benne :D a motorolát inkább kihagynám saját rossz tapasztalat miatt de köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek !
2020. nov. 1. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!