Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google pixel 5 jó választás?

Google pixel 5 jó választás?

Figyelt kérdés

245 ezer Ft.

Árban ez jónak mondható a felsőkategóriában.

Mennyire megbízhatóak ezek a Pixelek? Ha jól tudom az OLED kijelzőjükkel szoktak gondok lenni.

Itthon magyar SIM-mel is tökéletesen működne attól függetlenül, hogy hivatalosan nem forgalmazzák csak EU készletről?



2020. okt. 24. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát mire is kellene? amúgy ha már valami drága telefont akarsz akkor ennél jobbat is kaphatsz pl egy Xiaomi Mi 10 Ultra az kenterbe veri pl ezt a pixel cuccot szinte minden téren. Gyors töltés, aku kapacitás, selfi és main kamera memoria proci kijelző. jó nem víz álló de hát nem is telefonnal megy az ember fürdeni. Személy szerint ha most kéne telefont vennem ezt venném, nagyon jó és jól is néz ki. Bár a mi mix 3am még mindig vicesebb a csúszórészével még ha már lassan öregnek számít, de legalább nincs a kijelzőn kamera lyuk... bár mi10u még azt is elnézném.
2020. okt. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Xiaomi kilőve. Idétlenül fog hangzani, de kommunista országtól nem veszek telefon, valahogy nem csípem őket akármilyen termékük is van. Különben több ismerősömnek volt erős középkategóriás Xiaomi-ja, mind arra panaszkodott, hogy 1 év után használhatatlan lassú retek lett, a kamerája kritikán aluli (a Mi 10-nek is, láttam a fotóit, hiába áll fel némelyik tesztelő farka, középszerű fotókat csinál, ezt is mondta több felhasználó, ráadásul belenagyítva eléggé gagyi módon el vannak mosódva a részletek.
2020. okt. 24. 17:35
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

-nem az orászág gyártja a telefonokat...

-nekem és a családomnak akiket én vittem bele mind xiaomijuk volt probléma nélkül ( ha szar helyről rendelik az megint más)

-3éve van ugyan az a telefonom baj nélkül se az akse se a gyorsasága nem baszodott el, az ismerőseid nagyon érthetnek hozzá látom.

(also közép és felső kategoriásban is voltak telefonjaink)

-ez mi 10 ultra nem mi 10 , nem ugyan az kettő egy cseppet se, de látom nagyon értesz hozzá így értelmet győzködnöm

vegyél velem iphone/google szart aztán élvezd

2020. okt. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tipikus nárcisztikus válaszadó :D


Mit kell vergődni azért, mert nem neked tetsző választ adtam? Hisztizel mint egy p..a.


(Az iPhone amúgy igen is jó, nemhiába a legnépszerűbb a felsőkategóriában évek óta, de én nem azt veszek. )

2020. okt. 24. 19:18
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy te is, én is csak véleményemet közöltem. Az iphonet meg nem azért veszik mert felső kategoriás vagy mert jó, csak birkák és státusz szimbolumként tekintenek rá. Csak a márka neve, semmi formabonto semmi extra, csak lehuzás az egész cég. Túlárazott szemét, teljesítményben tudásban midnenhol elmaradnak, hatalmas innovációikat amiket bejelentenek minden más cég v platform már réges rég tudja. Az elvesszük a füles még csak csak de a tábegységes is mert védjük a természetet is egy nevetséges maszlag a vevők további lehuzására. Hiszen így is ugy is meg kell venniük +ba egy 1000dollaros telefon mellé. Vagy az 1000 dollarba kerülő csak appl géphez jó tartó álvány? jobbat kapsz 100dollarért bárhol és azok univerzálisak. És sorolhatnám még a IOS problémákat és millio nevetséges tényt az appleről meg a termékeikről. De valószinüleg te is tisztában vagy vele valamennyire.
2020. okt. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
pixel telefonok nagyon jók tiszta android semmi sallang gyors egyszerü .ės ėvekig megkapja a legfrisebb androidot .
2020. okt. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 akela70 válasza:
A kamerája kimagaslóan jó, fényszegény környezetben pedig a legszebb képeket készíti. Mérete pont jó, sem túl nagy sem túl kicsi, 5G-s ...
2021. jan. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!