Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nemrég vettem a telefonomba...

Kpe kérdése:

Nemrég vettem a telefonomba új aksit,ami erősebb,mint a gyári. Az eladó azt mondta,hogy ki kell sütni az aksit,12 órán keresztül kell tölteni. Ez tényleg így van?

Figyelt kérdés

2020. okt. 27. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:

hát milyen akksi az?

nimh? liion?

2020. okt. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Li-Ion akkut nem jó teljesen kisütni. 12 órán keresztül pedig nem tudod tölteni, mert 3-4 óra alatt feltöltődik, utána a telefon lekapcsolja a töltést.
2020. okt. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem kell "sütni" az akksit!

Töltöd ahogyan jólesik.

Jesszum!!!

Melyik üzletben mondott ekkora marhaságot az eladó?!?

(2020-ban még itt tartanak az eladók felkészültségben?!?)

2020. okt. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon régen volt az, hogy ki kell sütni az akksit, az is ha jól tudom a nimh akksikra volt jellemző.
2020. okt. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, o egy eladó és felrebeszelt
2020. okt. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az NiCD és NiMH akkumulátorokat szokták használatba vétel előtt néhányszor feltölteni és kisütni. Az Li-Ion akkumulátoroknál erre nincs szükség.
2020. okt. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
galaxy j5 2015-ös telóm van, Li-Ion aksival. az eredeti akksi 2600mAh,a mostani 3800mAh.
2020. okt. 27. 20:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Tavaly a Voda-bab mikor hordozható routert vettem, az eladó csaj is ezt mondta, pedig abban li-ion akksi van. Mondtam neki, hogy ne mondjon ilyen marhaságot, de kitartott emellett, hogy márpedig ki kell sütni és 12 óráig legalább tölteni 3x.,mondom oké akkor ezt hagyjuk.
2020. okt. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!