Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes megvárni a Black...

Érdemes megvárni a Black Friday-t mobilvásárlás végett?

Figyelt kérdés
Egy hónap múlva lesz, de igazából már nagyon keserves a mostani mobilom használni, az az egy hónap ezzel egy kín. Van arra reális esély, hogy mondjuk egy Galaxy S20 FE 220 ezer Ft helyett olyan 150 ezer Ft körül lesz, vagy ilyen kamu 5-10 % akciókra érdemes inkább számolni, azt is úgy hogy előtte visszaviszik az eredeti árára?

2020. okt. 28. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kamu leárzások lesznek :)

Megvárhatod de igazi nagy akciók arra lesz amik kifutó termékek és kikell szórni. Ilyen pl a xiaominal a note 9 pro vagy mi.

2020. okt. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt felejtsd el sürgősen, hogy 70 000-el olcsóbban fogod megkapni a telefont. Ha egy pár ezer forint nem ér meg neked ennyi időt, akkor ne várj.
2020. okt. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes emiatt a Black Friday-ra várni, mert majd 260 ezerről lesz "leakciózva" 220-ra.


Én tavaly amikor az s10-et néztem olyan 250-280 körül mozgott, mindennap figyeltem az árukeresőn az árak változását, végül 220 ezerért hoztam le, de rá pár napra az emag levitte 210-re is 1 nap erejéig. Ezt tudom javasolni, ha még kibírja a telefonod.

2020. okt. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Közbe olvastam és írta is pár ezzel foglalkozó gazdasági oldal, hogy idén a covid miatt nem valószínű akkora nagy akció, meg ha lesz is, inkább kifutó termékekre, meg tavalyiakra. Szóval 10 ezer Ft-ért lehet nem küszködök egy hónapot, alszok rá 1-2-t és meggondolom.
2020. okt. 28. 21:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre csinálj minden oldalról screenshotot, aztán majd egy hónap múlva is nézd meg az árakat. Már csak kíváncsiságból is, hogy tényleg zsonglőrködnek e az árakkal.
2020. okt. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajna sokszor látom én is. Megjegyzem az árakat screen nélkül is.

Multkor egy “őrült akció” keretében pl. a Huawei Nova 5T 99 ezer Ft volt, ami egyébként is 99 ezer Ft körül ment hónapok óta, de azon a kivételes napon 150 ezer Ft helyett volt “csak 99 990 Ft”

2020. okt. 30. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!