Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akiknek Samsung Galaxy Note...

Akiknek Samsung Galaxy Note (pl. 20) készülékük van, és NEM gyűlölik, ilyen emberekről tudtok? Rengeteg ember szerint (még akik vettek ilyet, ők is) iszonyatosan problémás készülékek és néhányan Sz@rsungnak csúfolják őket a hibás készülékeik miatt.

Figyelt kérdés
Gondolkodok egy beszerzésén, mert nekem egyébként tökéletesen megfelelne jónéhány szempont miatt egy Note 20-as mobiltelefon, de a temérdek negatív megjegyzés és a készülékek vásárlói által emlegetett rossz tapasztalatok miatt nem tudom megéri-e egyáltalán (amiatt a néhány előny miatt) egy Note 20-asra beruházni, hogy még legalább három évig nálam legyen, és ezalatt (ha már ilyen sok pénzt kérnek érte) elvárhatóan jól is működjön...

2020. okt. 31. 11:55
 1/1 anonim ***** válasza:
84%

Szia! Nekem Samsung Galaxy Note 10+ van.


Nem tudom, hogy a kérdés mennyire vonatkozik erre a telefonra is, de nekem hibátlanul működik.

Én nagyon meg vagyok vele elégedve, szerintem egy szuper készülék.

2020. okt. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!