Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom lemondani a...

Hogyan tudom lemondani a megújuló korlátlan mobilnetet Telekomnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Múlt hónapban aktiváltam a havi korlátlan netet a telekomnál, viszont ahogy lejárt nem töltöttem fel a kártyámat, így kikapcsolták a szolgáltatást, amivel semmi bajom, mert 1 hónapra szerettem volna csak. Viszont hogyan lehet kikapcsolni? Mivel ha minden igaz, ez csak úgymond egy alvó állapot, amint feltöltöm a telóm annyival, automatikusan újra bekapcsolja és levonja a pénzt.

Mivel már nincs szükségem ennyi netre, szivesebben aktiválnék kevesebbet, de addig nem tudok ameddig ez a szolgáltatás "aktív". Kerestem már az alkalmazásban, az oldalukon megtaláltam, viszont hiába jelzi úgy, nem kapcsoltam ki semmit sem, mert nem enged az alkalmazás még mindig, hogy vegyek netet, és üzenetben is ha próbálom írja, hogy már be van kapcsolva egy szolgáltatás. Esetleg valaki tudna ebben segíteni?



2020. nov. 1. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
A netes felületen keresztül is vagy bemehetsz az ügyfél szolgálatra. Fel is hívhatod őket ingyenes vagy akár smst is küldhetsz. Annyi opció van csak válassz egyett.
2020. nov. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

az a baja hogy nincs kifizetve

töltsd fel a kártyát és majd köv. hónaptól kapcsold ki.

2020. nov. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Le tudod mondani pontosan úgy ahogy bekapcsoltad.
2020. nov. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az alkalmazásban kapcsoltam be. Próbáltam már a netes opciót, ahol hiaba jelzi kikapcsoltnak, illetve hiába aktiváltam másik szolgáltatást, nem aktiválja és a pénzt sem veszi le.

Próbáltam őket elérni telefonon, sajnos sikertelenül. Tudom, hogy kéne lennie erre sms-es módnak, de akárhol néztem neten, nem találom. Szerdán tudnák csak bemenni hozzájuk.

2020. nov. 1. 17:30
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Telekom alkalmazásban a "netbővítők" alatt a "megújuló" majd a "krorlátlan net 30 napra" opciót kiválasztva ott kell lennie a "lemondom" lehetőségnek
2020. nov. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

"ahogy lejárt nem töltöttem fel a kártyámat, így kikapcsolták a szolgáltatást"

ez az én olvasatomban azt jelenti, hogy azért kapcsolták ki, mert nem fizetted

tehát tartozásod van

amíg ezt nem rendezed addig nem tudod kikapcsolni, vagy másikat beállítani.

2020. nov. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6 Nincs tartozása. Feltöltőkártyás.

Amit használt azt előre kifizette.

A következőt már nem tudta ezért fel lett függesztve.

Amint újra tölt a kártyára levonnak egy időszaki díjat és onnan ketyeg újra az óra.

A kérdező ezt szeretné megelőzni, hogy ne induljon újra. Fentebb, #5 válaszban megadtam egy lehetőséget.

2020. nov. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

értem én mit mondasz, de szerintem az van, hogy fel kell töltenie hogy elinduljon újra a szolgáltatás és csak akkor tudja lemondani.

előre le kellett volna mondania

mint egy sporify, vagy netflix, stbnél... ott is előre fizetsz, és ha nem fizetsz akkor kikapcsolják és addig nem tudsz csinálni semmit amíg ki nem fizeted.

2020. nov. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"Korlátlan net 30 napra: A díjat addig vonjuk le egyenlegedből, amíg az opció be van kapcsolva, vagyis a szolgáltatás 30 naponta megújul, ha rendelkezésre áll a szükséges egyenleg. Amennyiben nem áll rendelkezésre az egyenleg, a szolgáltatás felfüggesztésre kerül."
2020. nov. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szolgáltatás felfüggesztett állapotba került, azt a 1777-es önkiszolgáló felületen tudod lemondani a 2.4.1.2 vagy 1.2.3 menüpontok alatt, a felfüggesztett szolgáltatások menüpontnál.

Egyébként jobban jársz a 1414-es ügyfélszolgálati számmal, ha ott kérdezel ilyet.

Üdv

2020. nov. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!