Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mást is hivogatnak privát...

Mást is hivogatnak privát számról?

Figyelt kérdés

Üdv!

Ma 13.17-kor volt egy nem fogadott hivasom privát számról,reggel 8.30-kor meg egy pesti szám hivott,biztosítós,de az le van nálam tiltva,csak a listán láttam meg.

Lehetséges,hogy ugyanazok hivogatnak? Mar nagyon kezdem unni( ha látom időben,felveszem,mert tudom,hogy a hatóságok is igy hivjâk fel az embert) Viszont ezekből a telemarketingekből mar nagyon elegem van...


2020. nov. 3. 14:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Zsaru önkorm nyiltan hívna , maszekok bepróbálkozók teszik rejtve .
2020. nov. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amikor hívnak, nyomatékosan mondd el, hogy nem akarod, hogy többször hívjanak és töröljék a számod az adatbázisból.
2020. nov. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

ja. szoktak. volt, hogy előadásról ugrottam fel és kértem elnézést a hívás miatt. pedig csak valami izületekre való szart akartak rámsózni.


azt nem tudjátok véletlenül, hogy hol lehet letiltani a számunkat? és hol lehet tiltani azt, hogy adományos csekkeket küldözgessenek?

amúgy is..honnan tudják a nevemet, a koromat, címemet, a telefonszámomat..?

2020. nov. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Mivel privát számról hívnak, nem lehet őket letiltani a készüléken. Híváskor kell megmondani, hogy ne keressenek és mondják el a cégnevet is. Sajnos amúgy kereskednek ezzel,volt már olyan, hogy töröltettem magam, aztán másik cég felhívott mégis.... engem a közvéleménykutatók keresnek rendszeresen.
2020. nov. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem is rendszeresen hívnak, szinte mindig újabb telefonszámon, már fel sem veszem az ilyet, megnézem mindig a neten a telefonszámot hogy kié, és másokat is hívogatnak-e azon a számon, egyből kiderül, hogy csaló telefon, vagy marketing.
2020. nov. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a telefonon alapban tiltva van a "magánszám". Ki sem csörög hanem egyből kinyomja a telefon. Nem is érdekel, hogy ki próbálkozik, ha magánszemély akkor sem lehet olyan fontos ember, hogy rejtse a számát. Ügynököket meg alapban rühellem, pesti számot fel sem veszem.
2020. nov. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Állandóan. Nekem már rég le van tiltva, de szoktam nézni a híváslistában és döbbenet, napi 2-3-szor megpróbálják.

Elképzelni nem tudom, mi a frászt akar valami névtelen napi többször.

2020. nov. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Mindig felkapom,ha tudom,mert tudom,hogy a rendőrség,bíróság magánszámos,igy sose tudni.( bar gondolom ők délelőtt keresnének,nem negyed 2-kor..van egy ügy,ambien felperes vagyok,de sose hivogattak telon)

Viszont mar kétszer jártam úgy,hogy közvélemény kutatás volt,meg marketinges sz@rság,és mar nagyon kezdem unni. Azt se tudom,honnan szedik eli a számomat...

2020. nov. 3. 16:44
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mennyire nyilvános a számod? Az én előfizetésem közel 20 éves, és már akkor sem engedtem a szolgáltatónak, hogy szerepeljen az online telefonkönyvben, illetve szinte sehol nem adom meg, pl facebookon stb, így szinte soha nem kerestek még ügynökök, max az UPC talált meg 1-2 alkalommal eddig.
2020. nov. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Fhu...eléggé nyilvános ilyen téren az enyém. Köszönöm, erre igy nem is gondoltam!
2020. nov. 3. 16:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!