Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung A9 2018 van egy...

Samsung A9 2018 van egy minimális zizegő hang a hangszóróban hangos hangerőnél ezt már cserélni kéne vagy még nem gond?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm telefonja volt ő festő és ugye az poros környezet a beszéd hangszóró az telve volt porral kicsit torzított meg halk volt,a hangszóróhoz nem nyúltam az a gyári a lyukainál volt por.

Csináltam két teszt hangot az én telefonom itt pl tökéletesen szól torzítás mentesen míg a samsung nem igazán.

[link]



2020. nov. 4. 02:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha őt nem zavarja, akkor minket sem.
2020. nov. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De már nem használja és el lesz adva. És azért másnak ez nem biztos,hogy tetszene.
2020. nov. 4. 09:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Bele kell írni a hirdetésbe, ennyi.
2020. nov. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3/


Á ha már teljesen felújítok egy telefont akkor nem akarok fél munkát végezni,viszont annyi marad hiba csak,hogy a töltő kábelének a feje nem tökéletes kicsit mozog a csatlakozóba ezért az adatátvitel vagy a töltés megszakadhat de másik kábel tökéletesen működik pláne,hogy új töltő panelt is kapott a telefon :)

2020. nov. 4. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!