Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia l telefonom...

Sony xperia l telefonom képernyője néha minimálisan vibrál ha (nagyon meg nézem) ja és ma olyat tapasztaltam hogy a zene a beszélgetős hangszoron szol pluszba aksi elégé merül. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

2014. jan. 1. 19:13
 1/2 anonim válasza:
Szia.Nekem is L-em van. Imádom,néha nekem is vibrál de csak a playba..ez a TFT kijelző miatt van, a hangszórós problémát átlehet állítani szerintem.Akksi nekem is gyorsan merül,dehát mit várunk?Mondjuk nekem mobilnet vagy állandó wifi használat mellet normális.
2014. jan. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Üdv! Nekem olyan gondol van, hogy: Újrahúztam a telefon Szoftverét gyári update programmal és minden fasza egy dolgot kivéve. Beállítottam a csengőhangot és alatta a szám címében (Zách Klára) a két "á" betű helyén kínai írásjel van. Alapértelmezett a nemzetközi xperia billentyűzet. Az istennek nem tudom kikapcsolni a kínait. Csak halványabb a pipa és nem engedi kivenni. Valakinek valami ötlet?
2014. febr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!