Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi telefonomat lefrissítet...

Xiaomi telefonomat lefrissítettem azóta sokkal lassabb lett. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Ilyen telefonom van: [link]


Ráengedtem a legújabb szeptemberben kijött 8.1.0 számú Android frissítést azóta sokkal lassabb lett a telefon és hamarabb le is merül. Tudom, hogy ez nem egy erőmű telefon, de a céljaimnak eddig megfelelt, így viszont irtó lassú lett.


Nem nagyon értek a telefonokhoz, vissza tenni rá a régebbit ugye nem lehet csak ha feltörnék a telefont? Köszi előre is!



2020. nov. 4. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a factory reset -et (gyári beállítások visszaállítása), persze előtte ments le mindent és a biztonság kedvéért jelentkezz ki a google és MI fiókokból is.

Ez nem garantálja, hogy jobb lesz (és marad a készüléken a frissebb oprendszer), de sanszos, hogy ha nem is sokkal, de jobb lehet.

2020. nov. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Redmi note 5 pro-m is hasonlóan járt, én új telefont vettem. Frissítésekkel tönkretették azt a telefont.
2020. nov. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Root és másik OP rendszer segíthet,de ez csak a végső megoldás legyen,

ha már minden mindegy .

[link]

2020. nov. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szirty ***** válasza:
Nem kell orrba-szájba frissíteni!
2020. nov. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A frissítések sokszor jobban terhelik a hardvert, verzióváltásnál ez gyakori. Én is kipróbáltam egy újabbat (egy másik) Redmin, de visszahekkeltem a 7-es androidot. Ha nem erőmű a telefon, akkor átgondolandó a frissítgetés. Ha elérhető a rom és a metódus és nem vagy kíváncsi a custom romokra, akkor a legegyszerűbb kábelen visszatolni rá egy gyári romot. Az már a személyes véleményem, hogy az Android Go rendszer egy vérlázító átverés volt.
2020. nov. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!