Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Huawei P40 Pro-t venni...

Megéri Huawei P40 Pro-t venni P30 pro helyett, a P40 pro mennyivel jobb?

Figyelt kérdés
2020. nov. 4. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Jobb de én nem váltanám le egy még csúcstelefont csúcstelefonra. 1 év különbség általában alig jelent fejlődést. P50 Pro akkor minimum ha váltani szeretnél.
2020. nov. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

P30 Pro-n van GMS, míg a P40 Pro-n nincs.

Szerintem ez továbbra is nagy ér, véleményem szerint nem éri meg.

Amúgy nem sok különbség van, átlag felhasználói szempontból ezen kívül.

2020. nov. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 savanyújóska ***** válasza:
Nálam azért lejt a hazai pálya (P30 Pro-m van), de azt mondanám, hogy olvass utána pontosan mit jelent a GMS hiánya (pl. Mobilarénán több jó cikk is van róla), és ha együtt tudsz vele élni, akkor jobb a P40 Pro, egyébként marad a P30 Pro. Egyébként normál használat (CoD Mobile-al együtt) mellett szerintem még jó fél-1 évig tuti nem lesz semmi, ami akár a P30 Pro-t is megizzasztaná. (Az egyetlen bug, amit tudok, hogy a Chrome néha befagy görgetés közben, ezen az alkalmazásválasztó menübe való kilépés, majd visszalépés segít.)
2020. nov. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
P40Pron nincs google, nincs youtube, gmail stb
2020. nov. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lene cseréld már, mert falnak vágom maham
2020. nov. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3


Az az emui hibája lehet, mert nekem p3o liteal is ez van

2020. nov. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 modosdani ***** válasza:

P40 pro-n is van YouTube, gmail stb. Csak annyi a különbség hogy nem alkalmazáson hanem böngészőn keresztül éred el (bár van pár alkalmazás amivel elérhető a YouTube, de ha előfizető vagy akkor ha jól tudom ott ugyanúgy megjelennek a reklámok).


Szóval az hogy nincs YouTube-gmail stb az erős túlzás...

2020. nov. 14. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!