Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidról iOS-re váltók,...

Androidról iOS-re váltók, vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Mi az ami tetszik, mi az ami nem, mikor váltottatok, miről, mire.

Miért váltottatok?



2020. nov. 4. 15:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Androidról - IOS-re:


Volt Samsung, Sony, Nokia.


Androidon a fényképezés lassú volt, többször beakadt a rendszer, az SD kártyát több is kinyírta (igaz korábbi telefonok). A telefonok hamar tönkrementek, pedig én nagyon vigyáztam minden telefonomra.


IOS a fent leírtak ellenkezője, de a hátrányai:


Nem csapod fel csak úgy a laptopra mint az androidot, nem cserélheted ki bármilyen színűre, formájúra az ikonokat, stb., Ha sikerül is összekötnöd a laptopoddal, (kivétel pesze a Mac) nem másolsz fel csak úgy bármit amit szeretnél. Effekt illetve launcher beállítást felejtsd el.


Ha még elméláznék rajta, akkor biztos eszembe jutna hol egyik, hol másiknak a hátránya vagy előnye, majd a többiek is írnak valamit.

2020. nov. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Jelenleg huaweiem van, az emui ugye ios kopi, ezért is tetszett meg :D Skineket nem módosítgatom, mert a gyárin kívül szerintem gagyik.


Ha jól emlékszem itunes nélkül csak a képeket meg videókat lehetett elérni anno még amikor iphoneom volt?


Igazából én csak normál mód használom, chateles, fényképezés, netezés. Nem nézek rajta videókat, nem játszok stb.

2020. nov. 4. 15:40
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Huaweiről váltottam Iphonera, eddig ez jobban tetszik, bár csak 2 hónapja használom. Minden korábbi telefonom hamar belassult, kamera beakadt, összeomlott a rendszer stb, volt ahol már 3 hónap után is (nyilván ez a telefon minőségétől/árától is függ android esetében). Kiváncsi leszek hogy az Iphone idővel hogy fogja bírni, de mint mondtam, eddig jobban szeretem.

Én is csak normál módon használom

2020. nov. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, melyik iphonera váltottál?
2020. nov. 4. 16:01
 5/14 Morzsi007 ***** válasza:
Itunes-os keresztül könnyebben tudsz fájlokat mozgatni. Anélkül kábellel csak a telefonon levő fotó,videó másolása PC-re. De pl VLC appba a telefonra filmet vagy videót wifin keresztül is másolhatsz, ehhez nem kell itunes. Hasonlóan működik sok program. (Zenelejátszó, videólejátszó programok).
2020. nov. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi. Szerintem igazából ez a zenemásolgatás 5 éve lehetett egy mindennapi dolog, spotify, apple music, youtube premium fillérek, és minden fenn van :)
2020. nov. 4. 16:05
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Először apumnak vettünk a családban, merthogy egyszerűbb, mint az android, meg a windows phone. Segítenem kellett benne neki, láttam, hogy egyszerűbb, de akkoriban még "vér-androidos" voltam, én nem váltok. Aztán anyumnak elromlott a telefonja, meg amúgy se nagyon értett hozzá Ő se, Ő is kapott Iphonet. Nekik 6-osok vannak. Kezdtem megunni, hogy laggol az androidom, meg minden, meg hogy pár chat alkalmazásnál dobálja fel a vírusos linkeket, meg ilyesmik. Amikor bejelentették a 11-es szériát, akkor kaptam kézhez egy kisebb vagyont, amiből futotta egy Xr-re, meg még maradt is. Nem bántam meg. Lehet hogy papíron gyengébb mint az android, de ami alkalmazások vannak, azok direkt ezekre vannak írva, szóval minden gond nélkül fut azóta is. Szokatlan volt az elején, de nagyon tetszik. De nem vagyunk egyformák, szóval nem feltétlen igaz ez mindenkire, hogy "most azonnal vegyél iphone-t, mert az jó lesz neked". De én legközelebb is almás telefont veszek, az tuti. Már hogyha vissza teszik a töltőt a dobozba :D Ja igen, meg amíg androidom volt, 2 évente cserélni kellett, ezt, ahogy eddig tapasztalom, nem fogom még 1-2-3 évig lecserélni.
2020. nov. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok, az SE 2020-at vettem meg, ezt találtam legjobbnak számomra, nem akartam annyit költeni mint amennyi a 11 vagy a többi modell pl. Plusz eleinte a 7esen/8ason gondolkoztam, de árban kb ugyanannyira jött volna ki, és kevesebb ideig kapna támogatást, és mivel minél tovább szeretném használni, ez tűnt legjobbnak. Eddig nem bántam meg :)

Illetve a fájlátvitellel kapcsolatban nekem nem kényelmetlen az ios, a korábbi telefonomon is emailen kellett mindent elküldözgetnem magamnak, mert minden baja volt az androidnak, meg összeomlott, illetve spotifyt használok.

2020. nov. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ÉN is azt szoktam, emailen elküldöm, ami kell, illetve dropboxon.
2020. nov. 4. 17:06
 10/14 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapot húztam le iphone 7-tel, utána vissza androidra, a megszokott alkalmazások, funkciók sehogy se álltak a kezemhez. Pedig nem vagyok egy műszaki analfabéta, ha nagyon akartam tudtam mindenre használni.
2020. nov. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!